Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Yöremiz bilinsin tanınırlılığı artsın

Yöremiz bilinsin  tanınırlılığı artsın
Reklam

KOCASEYİT’TEN (EDREMİT) İSTANBUL- DÜSSELDORF-ANKARA ARASINDA YENİ SEFERLER DAHİL EDİLMESİ MÜMKÜN

Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Müdürü Taner Ödemiş ve Balıkesir Üniversitesi Edremit Sivil Havacılık Yüksekokulu Müdürü Prof. Dr. Abdullah SOYKAN Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ a hayırlı olsun ziyaretinde bulundular.

Ziyaret sırasında Balıkesir Kocaseyit Havalimanı Müdürü Taner Ödemiş Edremit’ten İstanbul (İstanbul Havalimanı ve Sabiha Gökçen Havalimanı) ve Ankara Esenboğa Havalimanı ile Düsseldorf Havalimanı (Almanya) uçuşlarına yeni uçuşların dahil edilmesinin mümkün olduğunu söyledi.

Doğu Anadolu’da Van Ferit Melen Havalimanı başta olmak üzere Karadeniz ve Akdeniz bölgelerindeki havalimanlarına ulaşım sağlanması durumunda Balıkesir’in markalaşma sürecinin hızlanacağını, ayrıca yörenin tanınırlılığına ve bilinirliliğine çok önemli katkıları olabileceğini ifade etti. Bu konuda Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’ın desteğinin çok anlamlı ve önemli olacağını söyledi.

Başkan Yücel Yılmaz’da Balıkesir’de sağlık ve termal turizm başta olmak üzere alternatif ve bütün yıl etkili olabilecek turizm aktivitelerine hava ulaşımının katkısının çok önemli olacağını, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi olarak bu konu üzerinde çalışacaklarını ifade etti.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ