Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

‘VARLIKLARINI HER NOKTADA HİSSETTİRİYORLAR’

‘VARLIKLARINI  HER NOKTADA HİSSETTİRİYORLAR’

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hürmüz Avcı, CHP Balıkesir İl Kadın Kolları toplantısına katıldı. Avcı CHP’li kadınları överek “gerçekleştirdikleri ziyaretlerle yurttaşlarımızın ve kadınlarımızın sorunlarına vakıf olarak, çözümü konusunda çalışmalar yürütüyorlar” dedi.

Balıkesir’de gerçekleştirilen CHP İl Kadın Kolları toplantısına CHP Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hürmüz Avcı da katıldı. CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı’nın eşlik ettiği Başkan Yardımcısı Avcı, toplantıda yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı. Toplantıyı sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda kamuoyuna duyuran İl Başkanı Sarı, İl Kadın Kolları Başkanlığına yürüttükleri çalışmalar için teşekkür etti.

“ŞEHRİMİZİN HER NOKTASINDA VARLIKLARINI HİSSETTİRİYORLAR”

CHP Balıkesir İl Kadın Kollarının vatandaşlar için çalıştığını dile getiren İl Başkanı Serkan Sarı, “İl Kadın Kollarımızın toplantısına Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı Hürmüz Avcı ile birlikte katıldık. Şehrimizin her noktasında varlıklarını hissettiriyor ve ziyaretlerle yurttaşlarımızın ve kadınlarımızın sorunlarına vakıf olarak, çözümü konusunda çalışmalar yürütüyorlar. İl Kadın Kolları Başkanımız Fatma Şener ve yöneticilerimizin kadın örgütlenmesi konusunda yapmış oldukları çalışmaları kutlar, çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ