Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

UZAY ÜSSÜ GİBİ BENZİN İSTASYONU

UZAY ÜSSÜ GİBİ  BENZİN İSTASYONU
Reklam

BALIKESİR’İN ORTAKÖYLÜ OPET’İ TÜRKİYE’DE TURKCELL’İN REKLAM YÜZÜ OLDU..

Ülke genelindeki tv’lerde gösterilen Turkcell’in reklam filmi burada çekildi. Balıkesir’in tanıtımına büyük katkıda bulunan ORTAKÖYLÜ OPET’te sadece akaryakıt değil, memleket sevgisi de var

 

ÖZCAN ÖZAKBAŞ

Daha ilk günden müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan Paşaalanı’ndaki ORTAKÖYLÜ OPET benzin istasyonu tüm donanımları ile adeta bir uzay istasyonunu andırıyor. TURKCELL de 23 Nisan’daki çocuk bayramında reklam tanıtımı için burasını seçti. Geçtiğimiz ay işte bu benzin istasyonumuzda TURKCELL’in reklam filmi çekildi ve 23 Nisan çocuk bayramı’nda yayına verildi. Şimdi TURKCELL’in bu tanıtım filmi tv kanallarındaki reklamlarda ilgi ile izleniyor.

 

 

    Türkiye’nin önde gelen akaryakıt istasyonlarından OPET, firmanın tasarım ekibi tarafından tasarlanan Balıkesir’deki yeni Kurumsal Kimlik ve Market Konsepti’nin uygulamasını geçtiğimiz aylarda Paşaalanı Mahallesi’nde bulunan bulunan Karesi Akaryakıt Opet Paşaalanı Tesisleri ORTAKÖYLÜ OPET İstasyonu’nda gerçekleştirdi ve aylardır süren hazırlığın ardından istasyon hizmete açıldı.

     Daha ilk günden müşterilerin yoğun ilgisi ile karşılaşan ORTAKÖYLÜ OPET benzin istasyonu tüm donanımları ile adeta bir uzay istasyonunu andırıyordu.

      10 Numaralı şehre 10 Numara Benzin istasyonu kazandıran yılların deneyimi duayen işadamlarımızdan Erhan Ortaköylü’nün hizmete açtığı bu benzin istasyonunu, TURKCELL firması tarafından 23 Nisan Çocuk Bayramı’nda gösterilecek tanıtım filmine de reklam yüzü seçildi. Bu da Erhan Ortaköylü ve Onur Ortaköylü ile ekibini daha da mutlu etti.

MODERN MAKİNA ARACI YIKAYIP

KURULUYOR, SONRA DA CİLALIYOR!  

Film çekimleri esnasında orada sadece DEMOKRAT vardı. Paşaalanı Ortaköylü OPET tesislerinde çekimler başarı ile gerçekleştirildi. Ancak, çekim ekibi sorumlusu çekimler sonrasında bir değerlendirme yapılacağını ve kesin bir şey olmasıdığını, filmin yayına girmesinin beklenmesi gerektiğini belirtince bizik tarafımızdan yapılacak bu özel haber bugünlere kaldı. Çekimleri birkaç gün süren film esnasında röportajlar yapıldı, yıkanıp kurulanan daha sonra da cilalanan araç sürücüleri ile verilen hizmet esnasında istasyonu nasıl buldukları vb. çeşitli sorular yöneltilerek görüşleri alındı, müşteri memnuniyeti masaya yatırıldı.

ERHAN ORTAKÖYLÜ: “10 NUMARALI ŞEHRE

10 NUMARA BENZİNLİK KAZANDIRDIK”

Çekimler esnasında Erhan Ortaköylü ve oğlu Onur benzinlikte çekim için hazır bulunanlarla ve gelen istasyon müşterileri birebir çok yakından ilgilendiler. Balıkesir’in böyle bir etkinlikle tanıtımına vesile olmaları hasebiyle çok duygulandıkları ve memnun oldukları gözlenen Erhan Ortaköylü ve oğlu Onur Ortaköylü, bu büşük şehire böyle bir tesisi kazandırdıkları için mutlu olduklarını ifade ettiler. Erhan Ortaköylü “Balıkesir ve Balıkesirli hemşehrilerimiz her şeyin en iyisine layıklar. Madem bu şehir 10 numaralı şehir, bizde 10 numara akaryakıt istasyonu kurduk. Ortaköylü Ailesi olarak bizler, bu memlekette kazandıklarımızı yatırıma aktararak hem katma değer yaratıyoruz, hemde istihdama katkıda bulunuyoruz. Daha ne olsun. Memlekete hayırlı, uğurlu olsun” diye konuştular.

 

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ