Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

TÜRKKEP’TEN BALIKESİR’DE E-DÖNÜŞÜM ÇAĞRISI

TÜRKKEP’TEN BALIKESİR’DE E-DÖNÜŞÜM ÇAĞRISI

KEP, e-Tebligat, e-Fatura, e-Arşiv ve e-Saklama gibi hizmetler ile şirketlerin dijitalleşmesini sağlayan TÜRKKEP, Balıkesir’de e-Dönüşüm semineri düzenledi. Seminerde Balıkesirli iş dünyası temsilcilerine TÜRKKEP’in e-Dönüşüm ürünleri hakkında bilgi verilirken, muhasebe ve iş hayatını kolaylaştıran avantajları da anlatıldı. 

Şirketlerin elektronik dönüşümüne katkı sağlayan TÜRKKEP, e-Dönüşüm konusunda bilinçlendirme çalışmaları kapsamında Balıkesir’de seminer düzenledi. TÜRKKEP Başvuru Merkezi Taner Uçar Danışmanlık Hizmetleri’nin ev sahipliğinde Balıkesir Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası’nda (SMMMO) düzenlenen seminere Balıkesir SMMMO Başkanı Ertuğ Aslan, TÜRKKEP Ege Bölge Müdürü Murat Kaya, TÜRKKEP Başvuru Merkezi Uçar Danışmanlık Yöneticisi Taner Uçar ve Balıkesir iş dünyası temsilcileri katıldı.

Seminerde e-Dönüşüm’ün önemi ve TÜRKKEP’in faaliyetleri hakkında bilgi veren TÜRKKEP Başvuru Merkezi Uçar Danışmanlık Yöneticisi Taner Uçar, “E-dönüşüm iş hayatımızda büyük kolaylıklar sağlıyor. Özellikle şirketlerin dijitalleşmesine katkı sağlayan ve devlet politikasıyla da desteklenen adımlar ile dönüşüm gün geçtikte daha da yaygın hale geliyor.  Sektörün lider markası olarak bu alandaki hizmetlerimizle ve KEP ürünlerimizle şirketlerin dönüşümlerine katkı sağlıyoruz. e-Dönüşüm’ün şirketlerden bireylere yayılımı ve yaygınlığının artırılması için bilinçlendirme çalışmaları yürütüyoruz. e-Dönüşüm konusunda farkındalık yaratma adına Balıkesir’de düzenlediğimiz seminerimizde iş dünyası temsilcilerimize ürünlerimizin nasıl çalıştığını, iş hayatına yönelik sunduğumuz avantajları ve yeni yayınlanan tebliği ile birlikte Vergi Usul Kanunu 509’uncu maddesinin neleri kapsadığını anlattık. Seminerde tüm katılımcılarımızdan bölgedeki çalışmalarımıza katkıda bulunma ve e-Fatura’ya geçme konusunda destek istedik” diye konuştu.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ