Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

TÜBİTAK ARAŞTIRMA PROJELERİ TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ

TÜBİTAK ARAŞTIRMA PROJELERİ TANITIM SEMİNERİ DÜZENLENDİ
Reklam

Edremit’te gönüllü olarak katılmak isteyen ortaokul ve lise öğretmenlerine yönelik 2019 yılı “TÜBİTAK Ortaokul ve Lise Öğrencileri Araştırma Projeleri Tanıtım Semineri” düzenlendi.

Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü konferans salonunda düzenlenen tanıtım semineri, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi ekip üyesi Duygu Işık Erol tarafından verildi. Seminere ortaokul ve liselerde görev yapan Edremit ilçesinden 69, Ayvalık ilçesinden 11, Havran ilçesinden 6 olmak üzere 86 öğretmen katıldı. Seminerde, TÜBİTAK Araştırma Projeleri’nin başvuru koşulları, uygulama, izleme ve değerlendirme çalışmaları hakkında önemli bilgiler verildi.

TÜBİTAK projelerinin, öğrencilerin proje mantığını, düşünme, sorgulama, işbirliği yapma, yeteneklerini geliştirdiğini belirten Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç: “Okullarımızdan bu yıl da yine çok sayıda başarılı projeler bekliyoruz. Bunu her zamanki gibi başaracağınızdan eminim. Sizlerle çok güzel işlere imza attık. Bu seferde öyle olacak inşallah. Hepinize çalışmalarınızda başarılar diliyorum.” dedi ve Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğü AR-GE birimi ekip üyesi Duygu Işık Erol’a katkılarından dolayı teşekkür ederek plaket takdim etti.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ