Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

‘TOK AÇIN HALİNDEN ANLAMAZ!’

‘TOK AÇIN  HALİNDEN  ANLAMAZ!’

CHP’Lİ VEKİL AHMET AKIN “BAKAN ALBAYRAK’I HİÇ ÇARŞIDA PAZARDA GÖREN VAR MI?” DİYE SORDU

CHP Balıkesir Milletvekili ve Genel Başkan Başdanışmanı Ahmet Akın, vatandaşın ekonomik krizden nasıl etkilendiğini iktidarın bilmediğini söyledi. Ahmet Akın, “Halkın ayağına gitmiyorlar ki nasıl bilsinler. İktidardakiler tok! Tok, açın halinden anlar mı?” diye konuştu.

CHP’li Ahmet Akın, hafta sonu Gönen ve Bandırma’da ziyaretlerde bulundu. Gönen Kaymakamı Aslan Yurt’u makamında ziyaret eden Ahmet Akın, görevinde başarılar dileyerek Gönen için vereceği hizmetler için teşekkür etti. Daha sonra, Gönen ve Buğdaylı mahallesinde esnafı ziyaret edip vatandaşlarla bir araya gelen ve onların sorunlarını dinleyen Ahmet Akın, iktidar temsilcilerinin koltuklarından kalkıp halkın ayağına gitmediklerini, bunun için de ekonomik krizin halkı nasıl etkilediğinden haberdar olmadıklarını söyledi. “Çarşı pazar dolaşıyorum. Ak Partilisi, MHP’lisi, CHP’lisi İyi partilisi demeden esnafıyla, memuruyla, işçisi, çiftçisi ile konuşuyorum. Meslek örgütlerinin temsilcileri ile görüşüyorum” diyen Ahmet Akın, “Ankara’da sırça bir saray yaptılar. İçinden çıkıp halka giden, derdin var mı diye soran yok! Siz hiç damat Bakan Berat Albayrak’ı elinde filesi ile çarşı pazar dolaşırken gördünüz mü? Vatandaşın derdini dinlerken gördünüz mü? Tok açın halinden ne anlasın?” diye konuştu.

CHP’li Ahmet Akın Bandırma’da da CHP İlçe Örgütünü ziyaret ederek yaklaşan kongre çalışmaları hakkında İlçe Başkanı Hüseyin Bahar’dan bilgi aldı. Bandırma ilçede partililerle de sohbet eden Ahmet Akın, daha sonra Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun’u makamında ziyaret etti.

Bandırma Ticaret Odasında Başkanı Mehmet Kılkışlı’yı da ziyaret eden Ahmet Akın, iş dünyasının, sanayicinin, esnafın, çiftçinin ve üreten kesimlerin ekonomik sorunlarla nasıl boğuştuklarını bildiklerini dile getirdi. Çözüm üretmek aşamasında ellerindeki tüm imkanlarını kullandıklarını ve kullanmaya devam edeceklerini ifade eden Ahmet Akın, “Ülkede yakıcı bir ekonomik kriz var. Her gün neredeyse bir işyeri kapanıyor. İşsizler ordusuna yeni insanlar katılıyor. Çiftçi kazanamadığı için üretemiyor, borçlanıyor, toprağını kaybediyor. İhracat rekorları kırdık diyen bir iktidarın rekorları altından mutlaka bir çapanoğlu çıkıyor. İnsanlarımızın nefes almaya ihtiyacı var!” diye konuştu.

CHP Balıkesir Milletvekili Ahmet Akın, sabah erken saatlerde Bandırma Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü bünyesinde çalışan işçileri asfalt çalışması yaparken ziyaret etti. İşçilerle sohbet eden Ahmet Akın, “Belediyemiz Bandırmalılar’a hizmet etmek için canını dişine takarak çalışıyor. Bu çalışmaların kahramanları gecesine gündüzüne katan emekçilerimiz, işçilerimiz. Hepsine kolay gelsin diliyorum” dedi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ