Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

TEŞEKKÜRLER UĞUR GRUP

TEŞEKKÜRLER  UĞUR GRUP

Başkan Ümit Arslan, üstü kapalı belirttiği İlhan Eker dosyasının tamamı olan 827 bin lirayı yatırdıklarını ve  transfer tahtasını açtıklarını belirterek, “Söz konusu kişi hak etmediği parayı alarak kulübü zorda bırakmıştır. Dosyanın toplam borcu olan 827 bin 899 lirayı Uğur Grup inşaatın sahibi Uğur Öztürk ödemiştir. Kendisine sonsuz teşekkürlerimizi sunarız. Bizi onurlandırıp şereflendirmiştir.  Şimdi transferde imzaları atarak Balıkesirspor’u hak ettiği yere taşıyacağız” dedi.

Aydeniz Et Balıkesirspor Kulüp Başkanı Ümit Arslan dün Balıkesirspor tesislerinde basın toplantısı düzenleyerek ara dönem transfer sürecini değerlendirdi. Başkan Ümit Arslan, kulüp yöneticileri Mehmet Demiraslan, Ahmet Sakbaş, İbrahim Akdeniz, Sinan Eren ve İbrahim Teke’nin katıldığı basın toplantısında transfer tahtası masaya yatırıldı.

ZORLU BİR DÖNEMDEN GEÇİLDİ

UÇK’da 25 dosyanın 24’ünün %10’unu ödediklerini ancak bir menajer olan ve halen Balıkesirspor Yönetim Kurulu Üyesi olan bir dosyanın tamamının kapatılarak transfer tahtasının açıldığını önemle altını çizen Aydeniz Et Balıkesirspor Kulüp Başkanı Ümit Arslan zorlu bir dönemden geçtiklerinin ifade etti. Başkan Arslan yaptığı açıklamada şunları ifade etti:

“UÇK tahtasındaki mücadelemizi yönetim kurulumuz ile birlikte karar vererek bu basın açıklamasını yapma gereği duyduk. UÇK tahtasında futbolcu, teknik adam ve menajer alacakları ile ilgili 25 dosya bulunuyordu. Transfer dönemi içinde 24 dosyamızdan imzaları geçtiğimiz hafta Pazartesi günü aldık. Ama bir haftadan bu yana 1 dosyadan haber bekliyorduk. Takımımızın içinde bulunduğu durum gözetilerek büyük özveri gösterip Balıkesirspor’a destek olan tüm futbolcu, teknik adam ve menajer arkadaşlara bir kez daha sizlerin huzurunda teşekkür ediyorum. 25 dosyadan 24’ünün imzasını %10’unu ödeyerek 4 gün içinde aldık. Geçtiğimiz transfer döneminde ‘malum arkadaşlar’ 24 günde biz bu işi hallederiz diyerek üstlenmişlerdi. Ama dosyası bulunan futbolcular ve menajerler bu arkadaşların telefonlarını açmamışlardı. Ağustos ayında da bu işi de başkan ve yönetim kurulumuz üstlenerek gerekli imzaları almıştık. Geldiğimiz noktada hem yöneticimiz, hem Balıkesirspor’da futbol oynamış, hem Balıkesirspor’da hizmet etmiş ‘malum arkadaş’ imzasını 7 günden buyana atmamıştır. Çok üzülerek söylüyorum Balıkesirspor’u çok sevdiğini belirten bu ‘malum arkadaş’ bu zamana kadar bütün yönetimler UÇK’da kapısına gidilerek imzası alanın bir arkadaş. Bir yıl bu kulübün kapısından geçmeyerek UÇK’da alacağı olan bu para hak etmediği bir paradır ve her transfer döneminde en son güne bırakarak kulübümüzü zor durumda bırakan bir arkadaş. Bunu bütün Balıkesir ve camia çok iyi biliyor. Onun abileri var, abileri de biliyor bu parayı hak etmediğini. Yazıktır. Dün Giresunspor maçı vardı. Transfer tahtamızı açmış olsaydık, belki farklı bir skorla dönerdik. Sadece şunu söylemek istiyorum; Bu ‘malum arkadaşın’ bugün itibariyle hesabına 827 bin 899 TL. yatırarak Balıkesirspor’un UÇK dosyasını açmış bulunuyoruz. Balıkesirsporumuza da hayırlı olsun. Bu ‘malum arkadaşa’ da Balıkesir kamuoyu gerekli cevabı verecektir. ‘Malum arkadaş’ın imza vermeyerek bir haftalık gecikmesi sonrasında herhangi bir engel kalmamıştır.

Yönetim kurulu arkadaşlarımız ile çok zorlu bir hafta geçirdik. Bundan sonrada gece gündüz demeden yine yönetim kurulu arkadaşlarımız ile çalışarak transferlerimize yoğunlaşacağız. Dediğim gibi bu zorlu süreçte tek bir şey ifade etmek istiyorum; Allah büyük. Ummadığımız bir anda kapı açılır derler. Buradan Uğur Gurup Ltd. Şti. Yönetim Kurul Başkanı Uğur Öztürk beye çok teşekkür ediyorum. Beni telefonla arayarak ‘Kulübümüzün bu zorlu dönemecinde yapabileceğim bir şey var mı?’ demiştir ve UÇK dosyalarımızın açılmasında büyük emeği olmuştur. Kendisine yeniden teşekkür ediyorum.”

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete