Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

TERÖR ÖRGÜTÜ PKK

Erhan Yırcalı

Erhan Yırcalı

Türkiye’deki ilk silahlı eylemini 15 Ağustos 1984’te gerçekleştiren bölücü terör örgütü PKK, 35 yıldır yurt içinde ve yurt dışında kan döküyor. Türkiye ve Irak’ta PKK/KCK, Suriye’de YPG/PYD, İran’da ise PJAK adıyla yaşamı hedef alan katliamlarını sürdüren bölücü örgüt, işgal ettiği yerlerde insanları göçe zorlayıp demografik yapıyı değiştirmeye çalışıyor.

Kanlı eylemlerinde binlerce kişinin yaşam hakkını elinden alan, yaralıları kaybettikleri uzuvlarıyla hayatlarını sürdürmek durumunda bırakan terör örgütü PKK, binlerce çocuğu öksüz ve yetim, kadınları dul, anne ve babaları evlatsız bırakmıştır.

PKK’nın örgüt profiline bakıldığında, PKK’nın 7000 yakın militanının yüzde 31’inin yabancılardan (ağırlıklı olarak Suriye, Irak ve İran vatandaşları), yüzde 22’sinin ise 9-18 yaş arasındaki çocuk ve gençlerden oluştuğu görülmektedir.

Özellikle bu çocuk ve gençlerin anneleri Diyarbakır’da Hacire Akar’ın önderliğinde HDP’lilerin tehdit ve hakaretlerine rağmen evlatlarına kavuşma özlemiyle eyleme başladılar ve Hacire Akar’ın oğlu  Mehmet Akar’a kavuştu.  Şu anda 150 aile, evlat nöbetine devam ediyor.

En büyük finans kaynağı uyuşturucu olan terör örgütü PKK, yurt içi ve dışındaki saldırılarını gerçekleştirmek için esrar ve eroin üretimi ile kaçakçılığını sürdürüyor.

/////

EY BEŞİKTAŞ!

“Kupan Daire”

İstanbul’da rakamlar çıldırmış. Özellikle daire fiyatları bazı semtlerde akıl almaz rakamlara ulaşmış. Beşiktaş’da bir dairenin fiyatı kaç lira olabilir? 2 milyon, 3 milyon, 4 milyon… Çık; 6 milyon. Çık çık; 8 milyon. Bilemediniz. İlanda “YZXW GAYRİMENKUL DEN FULL BOĞAZ MANZARALI KUPON DAİRE” başlıklı ilanda yer alan daire Beşiktaş Bebek’te ve TAM 26.500.000 lira. Rakama bir iki kez baktım. Yanlış mı, görüyorum diye. Yanlış değilmiş. Bebek’te satılık daire fiyatları 35.000.000 liraya kadar çıkıyor. ( Bebek Koru’da)

Dairenin Özellikleri

180 DERECE BOĞAZ MANZARALI, 220m2 NET KULLANIM ALANINA SAHİP, 4 ODA, 1 SALON, 2 BANYO, SALON, MUTFAK, BALKONDAN OLUŞAN OTOPARKLI, ASANSÖRLÜ SAHİLE ÇOK YAKIN.

Bu firmanın satılık diğer emlakları incelediğinizde fiyatlar daha da çılgınlaşıyor ve bir satılık müstakil ev fiyatı 153.000.000 liraya kadar çıkabiliyor. Kiralık daire fiyatları  ise fena değil çok uygun!!! Aylık; 40.000 lira. (Yıllık değil- Aylık) En yüksek aylık kira ise boğaza nazır yalının ki. Tam 200.000 lira.

Bunları okudukça halime şükrettim. Balıkesir senin gözünü seveyim.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
YAZARIN SON YAZILARI
MACİT ERMİŞ - 22 Ocak 2021
NERDESİN BAKKAL AMCA? - 21 Ocak 2021
ARKADAŞ - 18 Ocak 2021
KONAK SOFRALARI - 12 Ocak 2021
ASKIDA NE VAR? - 9 Ocak 2021
ŞİFRELİ VASİYET - 8 Ocak 2021
ANLAMADIĞIM ŞEYLER! - 6 Ocak 2021
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete