Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

‘TEMİZ SİYASET TEMİZ GELECEK’

Özcan Özakbaş

Özcan Özakbaş

Ekrem Yavaş biliyorsunuz Sındırgı belediye başkanı ve tekrar aday adayı. Tekrar aday gösterilmesi halinde ise var gücüyle çalışacağını söylüyor.

Ama gelin görün ki; fitne-fesatçılar gene fısıltı gazetesini ve sosyal medyayı devreye sokup Yavaş ile seçim kazanılamayacağını pişirip pişirip servis etmekteler. Hakkında her çeşit iddianın ortaya atıldığı asıl mesleği öğretmenlik olan Eğitimci Ekrem Yavaş da geçtiğimiz gün sosyal sitesinden adeta ders verir gibi bir paylaşım yaptı.

Yavaş yıpratma girişimleri karşısında “sessiz” kalmayı tercih ederken, sosyal medya hesabından yayınladığı mesajla “yeni nesil” siyasetçilere de “ders” verdi! “Temiz siyaset, temiz gelecek” sloganını kullanan Yavaş, eğitimci kimliğini öne çıkardığı mesajında;  “Bana diyorlar; ‘Sana onca iftira ve hakaret ediliyor, bir kere olsun cevap vermiyorsun.’ Diyorum ki; Ben aynı zamanda bir öğretmenim. Sındırgı’da gelecek kuşaklara siyasetin sadece millete hizmet için yapılması gerektiğini, yalanın ve hakaretin olmadığı bir siyaset tarzı bırakmak istiyorum.  İnanıyorum ki, bunu birlikte başaracağız” ifadelerini kullandı.

Başkan Ekrem Yavaş, aday belirleme sürecindeki bu mesajıyla böylece tüm dikkatleri de üzerine çekmiş oldu.

                                                          AYNACIBAŞI  (ÖÖ)

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ