Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

TELLİOĞLU TEMENNİSİ

TELLİOĞLU TEMENNİSİ

Millet İttifakı Balıkesir Karesi Belediye Başkan Adayı Levent Tellioğlu seçimlerin ardından yaptığı yazılı açıklamada “Önümüzdeki 5 yıl süresince kentimiz için hizmet üretecek belediye başkanlarımızı seçtik. Tüm başkanlarımızı kutluyorum   İnanıyorum ki şu andan itibaren parti rozetlerini çıkarıp ,  görüş farkı gözetmeksizin halkımıza hizmet götüreceklerdir”dedi.                                      

Gerçekleştirilen 31 Mart Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ardından yazılı açıklama yapan Millet İttifakı Balıkesir Karesi Belediye Başkan Adayı Levent Tellioğlu “Önümüzdeki 5 yıl süresince kentimiz için hizmet üretecek belediye başkanlarımızı seçtik. Tüm başkanlarımızı kutluyorum   İnanıyorum ki şu andan itibaren parti rozetlerini çıkarıp,  görüş farkı gözetmeksizin halkımıza hizmet götüreceklerdir. İlk kez katıldığım seçim yarışında bana inandınız  ve güvendiniz . yanımda oldunuz , oylarınızla destek verdiniz. Her şey için sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

Belediye başkanlığına aday olduğunda kendine 3 hedef belirlediğini söyleyen Tellioğlu “İlk; bugüne kadar iş insanı olarak hizmet etmeye çalıştığım kentime, Belediye başkanı olarak hizmet etmek. İkincisi siyasetin geldiği noktada, girmekten çekinen gençlerimize ve iş insanlarımıza  örnek teşkil edebilmek. Üçüncüsü ise maalesef , karşılıklı sınır tanımayan çirkin çekişmelerle yapılan siyasi yarışın, daha nitelikli , saygı çerçevesinde yapılabileceğini göstermek. İlk hedefime ulaşamadım ve yarışı kaybettim. Fakat kesinlikle üzgün değilim. Sayın Dinçer Orkan’ın görevini başarı ile yerine getireceğine inancım tamdır. Kendisini kutluyor, başarılar diliyorum. İkinci hedefime ulaşıp ulaşmadığımı zaman gösterecek. Genç arkadaşlarımızı  ve iş insanlarımızı siyasi arenada görebilirsek , kendimi başarılı sayacağım. Bu da gelecek için bana umut verecek. En son hedefim bence en önemlisi idi. Siyaset halkın menfaati için , siyasetçi bu menfaatleri gözetmek için var olmalı. Fakat maalesef şahsi menfaatler ön plana çıktığı için makam kavgası olmayacak işler yaptırıyor. Rekabeti çirkinleştiriyor. Ben elimden geldiğince centilmence yarışmaya çalıştım. Değişim için gücümün yetmeyeceğini tabii ki biliyorum. Ama azıcıkta olsa katkı sağlayabilirsem ne mutlu bana. İlk kez girdiğim seçim yarışında kaybeden değil kazanan olduğumu düşünüyorum. Çalışma arkadaşlarımla çok keyifli anlar paylaştık, çok güzel anılar biriktirdik. Gerçek dostluklar oluşturduk. Kendimi çok şanslı addediyorum. İyi ki sizlerle tanıştım. İyi ki birlikte çalıştık. İyi ki varsınız. Görev alan arkadaşlarıma da başarılar diliyorum. Tabii bu kadar olumlu gelişmenin yanında olumsuz olaylar da oldu. Dost sandığımız, fakat menfaat söz konusu olunca sırtını dönen arkadaşlarımızı da tanımış olduk. Fakat ben bunu da kazanç olarak kabul ediyorum. Bu tür fırsatlar bize yol gösterici oluyor. Güzel ülkemiz için, güzel Balıkesir’imiz için, evlatlarımız için, geleceğimiz için, mücadeleye devam” dedi.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete