Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

SUSURLUK ÇÖZÜM BEKLİYOR

SUSURLUK ÇÖZÜM BEKLİYOR

Hız kesmeden çalışmalarını sürdüren ve toplumun her kesimiyle bir araya gelmeye gayret eden DEVA Parti’liler ilçe ziyaretlerine devam ediyor.

İl Başkanı Av. Kemal Aydemir, İl Yönetim Kurulu Üyeleri ve Susurluk İstişare Sorumlusu İl Sektörel Gelişmeleri İzleme Başkanı Çağatay Kömürcü’den oluşan heyeti Deva Partisi Susurluk İlçe Başkanı İlker Kaçan ve teşkilat üyeleri karşıladı. İlçe Başkanlığı binasında bir değerlendirme toplantısı yapan heyet; Susurluk teşkilatının yaptığı çalışmalarla ilgili olarak bilgi aldı.

 

Vatandaş odaklı çalışmaya verdikleri önemin altını çizen Deva Partisi heyeti yoğun ziyaret programlarının ilk etabında Susurluk’ta bulunan STK’larla görüşerek karşılıklı fikir alışverişinde bulundular. Sırasıyla; Susurluk Şoförler Odası, Has Koop., Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Muhtarlar Derneği’ni ziyaret eden ve kendilerine gösterilen yakın alakadan oldukça memnun kalan üyeler,
STK temsilcilerine gösterdikleri yakın ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Programlarının ikinci bölümünü yerel medya kuruluşlarına ayıran üyeler, Susurluk Kardeş Gazetesi ile 5 Eylül Gazetesi Yönetim Kurullarına birer ziyaret gerçekleştirerek, haber alma özgürlüğüne ve medyaya karşı partilerinin bakış açısını anlattılar. Yerel Basının kimseye muhtaç olmadan ayakta kalabilmesi için ellerinden geleni yapacaklarını belirttiler.

Ziyaretlerinin son etabında Susurluk Esnafı ve vatandaşlarıyla buluşan ve beklentilerini öğrenen
Deva Partililer;

‘’Susurluk İlçemize baktığımızda zenginlikleriyle öne çıkan, tarımda ve hayvancılıkta geniş bir potansiyele sahip bir yer olduğunu görüyoruz. Ancak şunu da belirtmeliyiz ki; geçiş güzergahında bulunan ilçemiz, yapılmış olan otobandan dolayı ekonomik olarak kayıp yaşamaktadır.
Bu durum yapılan yatırımların yanlışlığına dair küçük bir örnektir. Susurluk esnafı ne yapacaktır? Kayıplarına nasıl engel olacaktır? Kaybettiğini yerine nasıl koyacaktır?
Bu konulara ait herhangi bir plan ve proje dahilinde açıklama yapacak yetkili birileri yok mudur?

 

DEVA Partisi doğru alanda doğru projeler sunmak adına çözüm politikalarına sahip olan tek siyasi oluşumdur. Bir yatırımın doğru şekilde yapılması ve kamu yararına olması için gerekli olan bütün dinamikleri inceleyerek ortaya koyacak bir kadro hareketidir.

Susurluk ilçemiz Balıkesir’imiz için ağırlığı olan bir ilçedir. İlçemizin gelişmesine katkı sağlayacak çapta yeni çalışmalar gereklidir. Yapılan yatırımlar sektörlerin önünü kapatan değil açan yatırımlar olarak düşünülmeli ve o şekilde hayata geçirilmelidir. İlçemiz ve ülkemiz için hayati ve stratejik öneme sahip olan kuruluşlar korunmalıdır.

DEVA Partisi olarak bizler, kimseyi dışlamadan, ayrıştırmadan motive eden taraf olarak, koordinasyon içerisinde çalışacağımızı sizlere bugünden taahhüt ediyoruz.
Bugün buradayız çünkü; sizlere vatandaş odaklı, hizmet odaklı olduğumuzu göstermek ve kendimizi anlatmak istedik. Hep birlikte; iş birliği içerisinde Susurluk ilçemizi hak ettiği yere taşıyacağımıza olan inancımız tamdır. Susurluk dağ gibi olmuş sorunlarına çözüm beklemektedir.
Çözümün adı; DEVA Partisidir.’’ açıklamasında bulunarak ziyaretlerini tamamladılar.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete