Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Sındırgı’daki Protokol Madencileri Unutmadı

Sındırgı’daki Protokol Madencileri Unutmadı
Balıkesir’in Sındırgı ilçesinde 4 Aralık Dünya Madenciler günü kutlandı. Sındırgı Kaymakamı Zafer Oktay, Belediye Başkanı Ekrem Yavaş ve beraberinde ki heyet ilçede faaliyetini sürdüren Zenit Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş Halkla İlişkiler Müdürü Coşkun Kuzum’u ziyaret ederek Madenciler gününü kutladı. Kaymakam Zafer Oktay, Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Halkla İlişkiler Müdürü Coşkun Kuzum ve beraberinde ki heyet hep birlikte 4 Aralık Dünya Madenciler günü anısına pasta kesti.
Madencileri ziyaret etmek için Zenit Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş Halkla İlişkiler Müdürlüğüne giden kaymakam ve belediye başkanı, madencilerin bu özel gününü kutlayarak çalışmalar hakkında bilgiler aldılar.
Ziyarette konuşan Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, Yer altında gömülü olan Kömür Altın gibi bulunması zor olan bu nimetleri Madenciler sayesinde yeryüzüne çıkıyor zor şartlarda çalışan, Başta Maden Şehitlerimiz olmak üzere emekçi ve Yer altında güneşi hayal edenlerin günü, kutlu olsun. Bu özel gününüzde sizleri yalnız bırakmak istemedik. Allah size kolaylıklar versin. Tırnağınıza taş değirmesin. Maden sektörümüzün ülke ekonomimize, Sındırgı ekonomisine çok ciddi katkıları var. Allah bir takım özellikleri ve güzellikleri bizim ilçemize vermiş.” İfadelerini kullandı.
İlçe Kaymakamı Zafer Oktay ise; “Karanlık yerlerde çalışarak aydınlık bir gelecek bırakmak için çalışan, davranışları ile örnek olarak bizleri aydınlatan madencilerimizin.  4 Aralık Dünya Madenciler günü kutlu olsun dedi.
Zenit Madencilik Sanayi ve Ticaret A.Ş Halkla İlişkiler Müdürü Coşkun Kuzum ise Maden hakkında bilgi vererek nazik ziyaretleri için teşekkür etti.
Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ