Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

“ Şaka değil, Saka ile yola devam”

“ Şaka değil, Saka ile yola devam”

Edremit Belediye Başkanı Bağımsız Aday Kamil Saka dün gece Edremitli Romanlarla seslendi. Al Bayraklı sancaklar ile Görkemli bir şekilde karşılanan Başkan Saka’ya vatandaşlar,“ Şaka değil, Saka ile yola devam ‘‘ pankartları açtı.” En büyük başkan Kamil Başkan” sloganları içersinde meşaleler ve havai fişekler ile karşılanan Saka; büyük ilgi gördü. İbrahimce Mahallesi’nin neredeyse tüm sakinlerinin katıldığı konuşma miting havasında gerçekleşti.Kadınların ve çocuklarında çoğunlukta olduğu konuşmada zaman zaman Başkan Saka’nın sözleri tezahüratlarla kesildi. Konuşma sonunsa Başkan Saka’yı bırakmayan İbrahimcelilerin bir kısmı Cumhuriyet Meydanına kadar beraber yürüdüler.

Edremit Belediye Başkanı Bağımsız Aday Kamil Saka; Edremit’te bazılarını telaş sardığının altını çizdi. . Edremit’i rant peşinde koşan bir gruba teslim etmeye çalıştıklarının söyleyerek; “ Beş yıldır durduğumuz gibi yine biz dimdik ayakta duracağız. Birlikte beraberce yola çıktık. İnanıyorum ki, gün geçtikçe artarak, çoğalarak Edremit tarihinin en fazla oyunu alacağız. Bazıları telaşa kapıldılar. Nereden çıktı bu adam ne güzel biz işimizi ayarlamıştık, oda gelse buda gelse istediğimiz şekilde inşaat konusunda rant elde edecektik diyorlardı. Bu oyunu bozmak için geldim . Biz bu oyunu bozmak için bu yola tekrar çıktık ve sizden bu konuda yetki istiyoruz. ” Diye konuştu.

Bazı kişilerin Edremit’i sahipsiz zannettiğini söyleyen Başkan Saka; “ Ben aday olduktan sonra ,nereden çıktı bu diye yeniden söylenmeye başladılar.Zannettiler ki Edremit sahipsiz, zannettiler ki Edremit’te başkan olabilmek için Ankara’da üç beş siyaset baronunu ayarlayıp kendi atamalarını yaptırmak suretiyle Edremit’te belediye başkanı olacağını zannettiler. Evet Edremit’te belediye başkanı olunur. Ama bunun şartları vardır. Bu şartların başında Edremit’in hakkını , Edremit’in hukukunu korumaktır, en önemlisi de Edremit’in malına sahip çıkmaktır. Ben ve arkadaşlarım 5 yıl boyunca Edremit’in malına sahip çıktık. Satmadı, sattırmadık.O günler geçti artık. Edremitimizi bu kişilere yedirmemek için halkın isteği üzerine tekrara belediye başkan adayı oldum “ dedi.

İbrahimcelilere  seslenen Edremit Belediye Başkanı Bağımsız Aday Kamil Saka; yaptığı konuşmada ”Mustafa Kemal çizgisinden uzaklaşmış Genel Merkez’in oynadığı oyuna son vermek üzere buradayız. Edremit’i rant peşinde koşan bir gruba teslim etmeye çalışıyorlar. Beş yıldır durduğumuz gibi yine biz dimdik ayakta duracağız. Birlikte beraberce yola çıktık. İnanıyorum ki, gün geçtikçe artarak, çoğalarak Edremit tarihinin en fazla oyunu alacağız. Edremit Belediyesi cezaevlerinden yönetilmeyecek. 5 yıldır, nasıl yönetildiyse tertemiz bir şekilde yönetilecek.” diye konuştu.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete