Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

RAHMİ KULA FARKI

RAHMİ KULA FARKI

Rahmi Kula Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği’nin düzenlediği tiyatro etkinliği Balıkesir’li tiyatro sevenler tarafından büyük ilgi gördü.

İstanbul Meydan Sahnesi’nin “Hayat Kime Güzel” adlı komedi oyununda ünlü sanatçılar Faruk Sofuoğlu, Hacı Ali Konuk, Deniz Oral, Tuğba Erdem, Burçak Kabadayı başarılı performanslarıyla ayakta alkışlandılar.

Oyunun son bölümünde seyirciyi de oyuna dahil eden sanatçılar izleyenlere çok eğlenceli bir gece yaşattılar.

Gecenin sonunda Okul Aile Birliği Başkanı Arzu Ermişler Rahmi Kula Anadolu Lisesi Tiyatro Kulübü öğrencileriyle birlikte sanatçılara ve konuklara teşekkür etti.

Okul Aile Birliği Başkanı Arzu Ermişler okulun hem akademik hem de sosyal alanda çok başarılı olduğunu dile getirerek “öğrencilerimiz her zaman guru kaynağımız olmuştur” dedi. Konuşmasında bu tür etkinliklerle hem okula katkı sağladıklarını hem de sosyal bir projeyi paylaşmanın sevincini yaşadıklarını söyledi.

Ayrıca kısa bir süre önce aramızdan ayrılan Rahmi Kula Anadolu Lisesi kurucusu hayırsever iş adamı Faruk Kula beyefendiyi saygı ve rahmetle her zaman anacaklarını “Bıraktığı değerli eseri her zaman yaşatacağız” dedi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ