Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

PELTEK VE EKİBİ GÜVEN TAZELEDİ

PELTEK VE EKİBİ  GÜVEN TAZELEDİ
Reklam

Balıkesir İli Damızlık Manda Yetiştiricileri Birliği geçtiğimiz günlerde Altıntaşlar Düğün Salonu’nda Proje Değerlendirme Toplantısını ve 3. Olağan Mali Genel Kurulu’nu gerçekleştirdi.

Kongrede alınan karar doğrultusunda birliğimizin kurucu üyesi Hakkı Peltek ve Yönetim Kurulu üyeleri Ali Çırpıcı, Burak Doğru, Ahmet Tığlı, Halit Börekçi, Yüksel Karasıkı ve Aziz Sevilir 4 yıllık dönem için görevlerini tazeledi.

Birlik Başkanı Peltek yaptığı açıklamada; “Bizim için önemli olan bu günde bizleri yalnız bırakmayan en başta çok kıymetli yetiştiricilerimize ve daha sonra Altıeylül Tarım İlçe Müdürü Zafer Bozgül, Ak Parti İl Başkan yardımcısı yerel yönetimler Başkanı Ergün Özkan, AK Parti İl Başkan Yardımcısı Teşkilat Başkanı Muhammet Şahan, MHP Altıeylül İlçe Başkanı İsmail Karaağaç, Ak Parti Altıeylül İlçe Başkan yardımcısı yerel yönetimler Başkanı İlhan Akbaş, Balıkesir Bakkallar Odası Başkanı Hasan Yançıl, Tokat Manda Birlik Başkanı Muzaffer Keser, Afyon Manda Birlik Başkanı Ömer Kelem, Yozgat Manda Birlik Başkanı Yusuf Selvi, Corum Manda Birlik Başkanı Şaban Sarica, Divan başkan katip üyeliğini yapan birlik üyemiz Ali Tığlı Levent Bacakoğlu’na ayrı ayrı teşekkür ederim” dedi.

Soner Kanber

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
tanıtım filmi
internet haber