Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Özel Sevgi Hastanesi 10 yaşında

Özel Sevgi Hastanesi  10 yaşında
Reklam

Balıkesir’de bir marka olan ÖZEL SEVGİ’de

çalışanların aidiyeti yüksek ve tecrübeli..

BAŞARI KATLANACAK

10 yıl önce kapılarını hizmete açan Özel Sevgi Hastanesi, 10 yıldır bölge halkından gördüğü ilginin haklı gururunu yaşıyor.

****Her geçen yıl, sunduğu hizmetin kalitesi ve niteliğini daha da arttırmayı hedefleyen Özel Sevgi Hastaneleri  Balıkesir’e ve çevresine sadece sağlık hizmeti sunmakla kalmıyor, gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de kurulduğu günden bu yana destek sağlıyor.

Özel Sevgi Hastaneleri Yönetim Kurulu Başkanı Op. Dr. Refik Özbal, hastanenin 10. kuruluş yıldönümü  nedeniyle yaptığı açıklamada hastanenin açılma aşamasında, lokasyon seçiminden teknolojiye, doktor kadrosundan hizmet anlayışına tüm detayları en ince ayrıntılarına kadar araştırdıklarını, her zaman kaliteli sağlık hizmeti anlayışını benimsediklerini  söyledi.

“Özel Sevgi Hastanesi olarak Balıkesir’e ve Balıkesirliye yakışanını yaptığımızı düşünüyorum ” diyen Özbal, açıklamalarını şöyle sürdürdü:  

Büyük bir emek ve inançla kurduğumuz hastanemizin 10. yılını kutluyor olmaktan son derece gururluyuz. Hastanemizin sürdürülebilir büyümesinin temelinde,  kurumsal değerlerimiz ve en kaliteli, en güvenilir sağlık hizmeti sunmayı esas alan ilkelerimiz yatmaktadır. Aidiyeti yüksek ve tecrübeli çalışanlarımızla başarılarımızın katlanarak artacağını düşünüyorum. Özel Sevgi  ailesine güvenimiz sonsuzdur.  Önümüzdeki yıllarda da yine birçok ilke imza atarak ilerleyen bir sağlık kuruluşu olacağımıza inancımız da tamdır.”

Paşaalanı’nda 2009 yılında hizmete giren Özel Sevgi Hastanesi, 104 yatak, 28 yoğun bakım yatağı, 22 branş, 4 ameliyathane, anjiyo, endoskopi, MR ve tomografi  üniteleri ve nükleer tıp merkezi ile hizmet veriyor. Özel Sevgi Markası’nın 2009 yılında açtığı ikinci hastanesi İzmiryolu Sevgi Hastanesi’nde ise 58 yatak, 15 yoğun bakım yatağı, 4 ameliyathane, endoskopi, MR, tomografi ve üniteleri ve 15 branş mevcut.

Her geçen yıl, sunduğu hizmetin kalitesi ve niteliğini daha da arttırmayı hedefleyen Özel Sevgi Hastaneleri  Balıkesir’e ve çevresine sadece sağlık hizmeti sunmakla kalmıyor, gerçekleştirilen sosyal sorumluluk projelerine de kurulduğu günden bu yana destek sağlıyor.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ