Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

OPET AKAR HİZMETE GİRDİ

OPET AKAR  HİZMETE GİRDİ

Balıkesir’in genç, dinamik ve atılgan işadamı Mustafa Akar ve kardeşleri, Balıkesir’den kazandıklarını Balıkesir’e yatırım yapmaya devam ediyorlar.

AKAR Akaryakıt İstasyonu hakkında DEMOKRAT’a özel bilgi veren Adem Akar, akaryakıt istasyonun olduğu alanın Belediye eski Kent Estetiği Daire Başkanlığı’nın bulunduğu alan olduğunu söyledi. Eski Askerlik Şubesi karşısındaki  OPET AKAR’ın marketiyle, oto yıkama alanlarıyla son derece mükemmel bir istasyon olarak inşa edildiğinin altı çizildi.

Adem Akar “Amacımız Balıkesirli’ye maksimum seviyede memnuniyet sağlayacak hizmet sunmaktır. Ticaret helal lokma kazanma kapısıdır. Tabiiki hizmet mükemmel olmalı ki, müşteri bol gelsin” diye konuştu.

Helal kazanç tek prensibimiz

Balıkesir’de inşaat, otomotivin ardından şimdi de akaryakıt yatırımı yapan Mustafa Akar, Hüseyin Akar, Adem Akar kardeşler  Belediyenin eski Kent Estetiği Daire Başkanlığı’nın bulunduğu 5 bin metrekarelik alana modern bir akaryakıt istasyonu yaparak hizmete açtılar. Son yıllarda Balıkesir’de minibüs alım-satımı ile ün salan ve inşaat sektöründe de iyi bir yer edinen AKAR Kardeşler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akar “Bizim prensibimiz sağlam iş yaparak, helal kazanç ile çoluk çocuğumuzun kursağından helal lokma geçirmektir. Çünkü bu dünyada kazandığı ne olursa olsun mezara götüren yoktur. İkinci el minibüs aldığımız da kendi tamirhanelerimizde araçları tam anlamıyla tamiratını tadilatını yaparak sorunsuz olarak satarız. Sıfır araçlar zaten bilindiği üzere fabrika garantili satılmaktadır. İç-dış dizayn ve tasarımlarıda yapılmaktadır. Arkamızdan insanlara asla kötü söz söyletmemek için bütün işlerimizi sağlam yapmak prensibimizdir” dedi.

YAPIP SATTIĞIMIZ DAİRELER DEPREME DAYANIKLIDIR

Depreme dayanıklı, halkımızın huzur içinde yaşayacakları mükemmel konutlar ürettiklerini dile getiren Mustafa Akar “Balıkesir’de yapıp sattığımız daireler son derece sağlıklı, sağlam ve depreme dayanıklı imal edilmektedir. İnsanlar yıllarca çalışıp, başlarını sokacakları bir daire aldıklarında huzur içinde oturmaları gerekir. Ben kendim ve çocuklarımın oturmayacağı bir daireyi başkasına satmam. Daha önceleri de hep söylerim, sağlam iş yaparak helal kazanç sağlamak ilk prensibimizdir” şeklinde konuştu.

 

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete