Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

ONLAR BALIKESİR’İN TAM BİR LOKOMOTİFLERİ…

ONLAR BALIKESİR’İN TAM BİR LOKOMOTİFLERİ…
Reklam

FARUK KULA: ‘BALIKESİR’İ

GÜZEL GÜNLER BEKLİYOR’

Uyumlu çalışmalar iyi netice verecek. Balıkesir’i güzel günler bekliyor.

 Vali Ersin Yazıcı başkanlığında; Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai Kafaoğlu, Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula, Sanayi Odası Başkanı Hasan Eğinlioğlu, Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula ve diğer tüm Birlik ve Oda’lar ile STÖ’lerin fikir birliği içinde hareket ettikleri ve bunun da Balıkesir için tam bir lokomotif oldukları belirtildi.

Böylesine güzel ve uyumlu çalışmalar ile Balıkesir Organize 1100 dönüm daha büyüdüğü kaydedildi.

Amaçlarının Balıkesir’e güzel bir eser bırakmak olduğunu dile getiren Ticaret Borsası Başkanı Faruk Kula dünkü ceviz ve badem üreticileri için düzenlenen seminer öncesinde basın mensuplarına hitap etti. Gazetecilere tadında konuşarak bilgilendiren Başkan Kula, “OSB’ye yer kazandırma çalışmalarında şu ana kadar 1100 dönüm alan kazandırıldı. Çalışmalarımız sağlıklı ve olumlu şekilde devam ediyor. Oda Başkanlarıyla bu çalışmalar tam bir fikir birliği içinde yürütülüyor. Bu bağlamda yapılan çalışmalar ile sürekli yatırımcılar geliyor. Yeni yeni yatırımlar yapılıyor. Böyle olunca bizler de mutlu oluyoruz” dedi.

her türlü sıkıntılara tedbirliyiz

OSB’ye yeni alanlar kazandırmak için sürekli çalışma içinde olduklarını kaydeden Faruk Kula, “Biz her türlü sıkıntılara karşı tedbirli şekilde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hükümetin de gayretli olarak aldığı gayretli tedbirler ve bankaların bankacılık görevlerini yerine getirmeleriyle sıkıntılar bir nebze olsun rahatlattı. OSB’ye yeni yerler kazandırmak için sürekli çalışıyoruz. Tüm Odalar olarak fikir birliği içinde uyumlu çalışarak topluma layık olmaya çalışıyoruz. Sayın Valimiz Ersin Yazıcı Başkanlığı’nda OSB için son derece gayretli  çalışmalar yapılıyor. Elimizden gelen gayreti göstererek Başkan Zekai Kafaoğlu’nun da bizimle birlikte ittifak içinde olmasıyla gayet olumlu çalışmalar yapıyoruz. Balıkesir sanayicisi ve işadamlarını önümüzdeki yaza doğru çok iyi günlerin beklediği kanısındayım. Balıkesir OSB’si tam anlamıyla bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Balıkesir’i çok güzel günler bekliyor” diye konuştu.

Recep Aslandur

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ