Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

OKUL BAHÇESİNE PARKE TAŞI DÖŞENİYOR

OKUL BAHÇESİNE PARKE TAŞI DÖŞENİYOR
Reklam

Burhaniye Belediyesi tarafından 2018-2019 Eğitim- Öğretim yılı, yarıyıl tatilinde Nadir Tolun İlkokulu Bahçesine kilitli parke taşı döşemesi yapılıyor.

Burhaniye Belediyesi Fen işleri ekipleri, okullar ile kamu kurum ve kuruluşların bahçelerinde tamir, bakım, onarım ve kilitli parke taşı döşeme işlemlerini sürdürüyor. Öğrencilerin okul bahçelerini daha rahat kullanabilmeleri için harekete geçen Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Ekipleri, Burhaniye’ye yeni bir çehre kazandırılması için uğraşıyorlar. Yarıyıl tatili nedeniyle hızlı bir çalışma yapan ekipler, okulun ve kamu kurumlarının  ihtiyaç ve taleplerine göre cevap vererek, Burhaniye’nin dört bir yanında çalışıyor.

Okulların yarıyıl tatiline girmesi ile Fen İşleri Ekipleri, Nadir Tolun İlkokulu  parke taşı döşemesi yaptığını söyleyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, “Çocuklarımız yarıyıl tatiline girmesiyle birlikte okulumuzun ihtiyacı olan parke taşı döşemesi ekiplerimiz tarafından yapılıyor. Okulumuzun bu anlamada bir ihtiyacı vardı. Talep edildi ve bizde Belediye olarak talebe karşılık verdik. Çocuklarımız yarıyıl tatili dönüşünde  ayağının çamura değmemesi için çalışmalarımız  devam ediyor. İhtiyaç olan tüm alanlarımıza parke taşı döşemeye devam edeceğiz” dedi.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ