Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

O BELEDİYEMİZDE EN DÜŞÜK MAAŞ..

O BELEDİYEMİZDE  EN DÜŞÜK MAAŞ..

Başkan Gençer: “En düşük maaş 2200 TL”

Paşa Limanı’nda temizlik personeline %50  indirimli kahvaltı verilecek

 

TEMİZLİK İŞLERİ PERSONELİYLE BAŞKAN GENÇER KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

Ayvalık Belediye Başkanı Rahmi Gençer,  Altınova ve Küçükköy’de çalışan yaklaşık elli personelle kahvaltıda programında buluştu ve taleplerini dinledi.

Geçtiğimiz aylarda içinde Kademe,  Fen İşleri, Kültür, Sosyal Yardım İşleri, Veteriner İşleri, Park ve Bahçeler,  Akaryakıt İstasyonu Müdürlüğü personeli ile kahvaltı yapan Belediye Başkanı Rahmi Gençer, bu kez temizlik personeli ile görüştü.  Kahvaltıya; Başkan Rahmi Gençer,  Meclis üyesi Fahri Güren, 2 Ocak tarihi itibariyle emekliye ayrılan Belediye Başkan Yardımcısı Figen Güren Temizlik İşleri Müdürü Necdet Güngör, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü İbrahim Barış, şefler ve temizlik personeli katıldı.

 

BELEDİYE PERSONELİNE KAHVALTI İNDİRİMLİ VERİLECEK

Tatil günlerinde Ayvalık’ın çok kalabalık olduğunu belirten ve yoğun tempoda çalışan personeline teşekkür eden Belediye Başkanı Rahmi Gençer, “2019 yılı size ve ailenize sağlık, huzur ve mutluluk getirsin. Ayvalık Belediyesi olarak bizler, her alanda, mesai mefhumu gözetmeksizin Ayvalık ve kentte yaşayan vatandaşlarımız için çalışmaya devam ediyorsunuz. İşinize layıkıyla yapıyorsunuz. Hepinize teşekkür ediyorum. Hepinizin merak ettiği bir konuyu açıklamak istiyorum. 1 Ocak itibariyle en düşük 2200 lira net aylık alacaksınız. Arada sırada bir araya geleceğiz. Paşa Limanı sizin. İstediğiniz zaman buraya kahvaltıya ailenizle gelebilirsiniz ve size özel yüzde 50 indirim uygulanacak” dedi.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete