Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

NİHAYET!.. SAVAŞTEPE YOLU TAMAMLANIYOR

NİHAYET!.. SAVAŞTEPE YOLU  TAMAMLANIYOR

AK Parti Balıkesir Milletvekili Av.Adil Çelik konu ile ilgili olarak gazetemize yaptığı açıklamada, “Savaştepe – Balıkesir il yolu yapım ihalesi kapsamında; 41,1 km uzunluğunda olan yolun 10,4 km tek yol sathi kaplama, 4,3 km tek yol bitümlü sıcak karışım ve 3,5 km bölünmüş yol bitümlü sıcak karışım olmak üzere toplam 18,2 km yol ve 3 adet DDY üstgeçit köprüsü (Savaştepe, Karacalar ve Çukurhüseyin) tamamlanmaktadır” dedi.

26 KASIM 2020’DE İKMAL İHALESİ YAPILDI

Çelik sözlerine devamla “Halkımızın en öncelikli yol taleplerinden biri olan Savaştepe- Balıkesir il yolunun kalan 22,9 km’lik kısmının ikmal ihalesi Karayolları 14.Bölge Müdürlüğü’nce 26.11.2020 tarihinde yapıldı.

İhale süreci devam etmektedir, sözleşme Aralık ayı ortasında imzalanacaktır. 2021 yılı içerisinde Savaştepe yolumuzun bitirilmesi planlanmaktadır” müjdesini aktardı.

SAVAŞTEPE-BALIKESİR İL YOLU 41,1 KM’NİN TAMAMI BİTÜMLÜ SICAK KARIŞIM KAPLAMA OLACAK

Böylece Savaştepe-Balıkesir il yolu 41,1 kilometresinin tamamının bitümlü sıcak karışım kaplama olarak yapılacağını önemle ifade eden milletvekili Adil Çelik “hemşehrilerimize hayırlı olsun. İlimizde yapılacak olan ve devam eden tüm çalışmaları da takip etmeye devam ediyoruz” diye konuştu.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete