Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

NECDET BAŞKAN TÜM SORUNLARI ÇÖZÜYOR

NECDET BAŞKAN TÜM SORUNLARI ÇÖZÜYOR
Reklam

Kırsal mahallelere kayıtsız kalınmıyor

Burhaniye Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü tarafından Karadere Mahallesi’nde yapımı devam eden yeni kahvehane inşaatını Belediye Başkanı Necdet Uysal yerinde inceledi.

 Burhaniye’de sürekli ivme kazanan bir hizmet anlayışı ile 5 yıldır 38 mahalleye hizmet eden Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal halkın taleplerini de yerine getiriyor. Karadere Mahallesi’nde, mahalle sakinlerinin eskimiş olan mahalle kahvesinin yenilenmesi konusundaki taleplerini geri çevirmeyen Başkan Uysal mevcut kahvehanede yapım çalışmalarını başlattı. Şu anda teras katında devam eden çalışmaları ise Başkan Uysal yerinde inceledi. Kahvehane yapımı hakkında gelinen noktayla ilgili bilgi alan Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal Karadere Mahallesikahvehanesinin en kısa sürede biteceğini belirtti.

KIRSAL MAHALLERİMİZDE YAPILMAYANLARI YAPIYORUZ

Kırsal Mahallelerde yapılmayanları yaptıklarını belirten Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal “Gerek merkez mahallelerimiz gerekse kırsal mahallelerimizin ihtiyaçlarına göre projeler üretiyoruz. Karadere Mahallesi sakinlerimizin toplanma alanı olan köy kahvesinin yenilenmesi talebine kayıtsız kalmadık. Eski ve kullanıma elverişli olmayan köy kahvesini yeniden inşa ediyoruz. Kırsal Mahallelerimiz için merkezde ne varsa köylerimizde de o olacak demiştik. Bu kapsamda, Kırsal mahallelerimizin büyük bir çoğunluğunun yol meselesi tamamlandı. Birçok köyümüzün ortak kullanım alanları yenilendi ya da yeniden yapıldı. Bunun yanında sağlık evleri oluşturduk. Toplanma alanları yaptık. Kırsal Mahallelerimiz için çalışmalarımız ve hizmetlerimiz devam ediyor.” dedi

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ