Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

MUZAFFER ÖZDEMİR BURHANİYELİLERİ MEST ETTİ

MUZAFFER ÖZDEMİR BURHANİYELİLERİ MEST ETTİ

Burhaniye Festivali kapsamında İskele meydanında halk konseri veren Ünlü müzisyen Muzaffer Özdemir Burhaniyelilere bağlama resitali sundu.

 

Burhaniye Ören Turizm Kültür ve Sanat Festivali kapsamında İskele meydanında düzenlenen halk konserinde Sanatçı Muzaffer Özdemir dinleyicilere unutulmaz dakikalar yaşattı. Yayımlanan 21 kitabının yanı sıra kendi bestelerinden oluşan beş albümü ve film müziği, çalışmaları yapan sanatçı çaldığı kırmızı renk bağlaması ve kendine has tekniği ile izleyenleri büyülüyor.

 

Türkiye’nin önde gelen sanatçılarından Sezen Aksu, Uğur Yücel, Kenan Işık, Enis Fosforoğlu, Yalçın Menteş ve daha bir çok sanatçıyla çalışan, bazı şiirlerini Edip Akbayram, Hasret Gültekin ve Onur Akın tarafından da seslendirilen sanatçı Özdemir,  Uluslararası Pablo Neruda Barış Şiirleri yarışmasında “bir sohbetin özeti” isimli şiiriyle de ödülü de bulunuyor.

 

Burhaniyelilerle bir araya gelerek yaklaşık iki saat konser düzenleyen Muzaffer Özdemir’e konser sonrasında Burhaniye Belediye Başkanı Ali Kemal Deveciler plaket ve Burhaniye’nin ürünlerinden oluşan bir hediye paketi verdi.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ