Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Mutlu Aydemir’den Balıkesirspor’a destek

Mutlu Aydemir’den  Balıkesirspor’a destek

TBMM çalışmalarının tamamlanması müteakip Ak Parti Genel Merkez İnsan Hakları Başkanlığı görevlendirmesi ile 23 ve 24 Temmuz tarihlerinde Elazığ ve Tunceli il ziyaretlerine çıkan Aydemir Ankara dönüşü ayağının tozu ile Balıkesir Kulüp Başkanı Kadir Dağlı ile beraber Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu Pursaklar Gençlik Merkezi’nde ziyaret ettiler.

Ziyaret öncesi Pursaklar Gençlik Merkezi’ni gezen Aydemir burada gençlerle sohbet ederek çalışmalar hakkında bilgiler alıp çalışmalara eşlik ederek, “bu gibi aktivite merkezlerinin ilimize kazandırılması için elimizden gayreti gösterip Balıkesirimize hak ettiği yatırımları getireceğiz” diyerek umutlu konuştu.

Daha sonra Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasaoğlu ile görüşen Aydemir ve Balıkesirspor Kulüp Başkanı Kadir Dağlı’nın ziyaretinde konu ağırlıklı olarak Balıkesirspor olsa da Balıkesir’de ciddi oranda genç nüfus olduğuna dikkat çeken Aydemir, ”Balıkesir’imizi eğitimde, kültürde ve sporda hak ettiği yere taşımak istiyoruz. Bunun için önemli projeler üzerinde duruyoruz, hayata geçiriyoruz.

Bugün de Sayın Bakanımızla stadyumumuzun revizyonu, yaz aylarında özellikle sahil şeridimizde yazlıkçılarımızın akını ile genç nüfusun artması yeni halı sahaların, Gençlik merkezlerinin ilimize kazandırılması, spor aktivitelerin çoğaltılarak gençlerimiz için ilimizin cazibe merkezi haline dönüştürülmesini ele aldık.

Balıkesir Atatürk stadyumunun revizyonu ve altyapıya destek sözü alan Aydemir “Sayın bakanımıza vermiş olduğu destek sözü için tüm Balıkesir şehri adına teşekkür ederim” dedi.

 

Ziyarette Balıkesirspor kulüp başkanı Kadir Dağlı Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun adının yazılı olduğu formayı kendisine takdim etti. Formayı kabul eden Kasapoğlu Balkes’in kendisi önemli bir yeri olduğunu dile getirerek ziyaretlerinden dolayı Pakize Mutlu Aydemir’e ve Kadir Dağlı’ya memnuniyetini ifade etti.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ