Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

MAHALLELERDE YOL YAPIMINA DEVAM EDİYOR

MAHALLELERDE YOL YAPIMINA DEVAM EDİYOR
Reklam

Burhaniye Belediyesi merkez mahallelerdeki yol yapım çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Bu anlamda son olarak Cumhuriyet Mahallesi ve Hürriyet Mahallesi yollarının yapımını sürdüren Burhaniye Belediyesi mahallelerde tek tek ilerleyerek parke ve yol yapımında güzel adımlar atıyor.

Merkez de yolların bakımı ve yapımı için ciddi mesai harcayan Burhaniye Belediyesi, Cumhuriyet Mahallesinde ve Hürriyet Mahallesinde yol yapım işlerine başladı.

“Hiç kimseyi çamura bastırmayacağız” diyen Burhaniye Belediye Başkanı Necdet Uysal, mahallelerde yapılan yol ve parke döşeme işlemlerinin devam ettiğini belirtti. Uysal,  “Göreve geldiğim günde itibaren mahallelerimizde ki insanların hayatına her anlamda dokunmaya çalıştım. Bizim için önemli olan vatandaşlarımızın taleplerine cevap verebilmekti. Bu gün Burhaniye’de bulunan neredeyse bütün yolları yapmaya çalışıyoruz” dedi.

Her yıl parke taş döşeme işleminin program dahilin de devam ettiğini söyleyen Uysal, Bütün mahallelerde parke taşı döşeme işleminin tamamlanacağını belirtti. Belediye Başkanı Necdet Uysal, “İlçe halkımızla el ele vererek daha güzel, daha yaşanabilir bir ilçe hedefimize ulaşacağımızdan hiç kuşkumuz yok. Çünkü biz doğru yoldayız ve yapılan çalışmalardan halkımız da oldukça memnun. Biz bize güvenen vatandaşlarımızı asla yolda bırakmadık. Şimdi de Cumhuriyet Mahallesinde ve Hürriyet Mahalles

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
tanıtım filmi
internet haber