Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

KULA: ‘SORUNLARIN TAKİPÇİSİYİZ’

KULA: ‘SORUNLARIN  TAKİPÇİSİYİZ’
Reklam

Balıkesir Ticaret Odası açısından bir ilk olarak Meclis Üyesi Mehmet Aslan Sigorta Acenteleri İcra Komitesine seçildi ve İlimizde sektöre ilişkin sorunların TOBB’a iletilmesi noktasında önemli bir görev üstlendi

 Sigortacılık Mesleği mensubu üyelerimizin bulunduğu 16. Meslek Komitesinin çalışmaları sonucunda organize edilen ve Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Levent KORKUT, Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Üyeleri, TOBB Sigortacılık Müdürü Mevlüt SÖYLEMEZ, Kocaeli Ticaret Odası Başkanı Necmi BULUT ve Balıkesirli sigorta acenteleri ile Bursa, Manisa ve Çanakkale İl ve İlçelerinden gelen Sigorta Acentelerinin katılımıyla “Sigorta Acenteleri Buluşması” gerçekleştirildi.

Programda açılış konuşmasını yapan Yönetim Kurulu Başkanımız Rahmi KULA, “16. Meslek Komitemizin çalışmaları sonucunda da bugün “Sigorta Acenteleri Buluşması’nı gerçekleştiriyoruz.

Balıkesir Ticaret Odası Yönetimi olarak tüm üyelerimizin olduğu gibi Sigortacılık Mesleğine mensup üyelerimizin de sorunlarının takipçisi olmaya devam ediyoruz. Resmi olmayan sigortacılık faaliyetleri ile mücadele ediyor ve SEGEM Belgesi olmadan bu faaliyeti sürdürmek isteyenlerin karşısında duruyoruz. TOBB Sigortacılık Müdürlüğümüz ile uyumlu bir çalışma ile Sigortacılık Mesleğine mensup üyelerimizin levhaya kayıt ve diğer işlemlerini yürütüyoruz.

Önceki dönemlerde Meclisimizde çok fazla temsil imkanı bulamayan Sigortacılık Mesleği mensubu üyelerimiz bizim dönemimizde Balıkesir Ticaret Odası Meclis Üyeliklerine seçilmişlerdir. Ayrıca Odamız açısından bir ilk olarak Meclis Üyemiz Sayın Mehmet Aslan Sigorta Acenteleri İcra Komitesine seçilmiş ve İlimizde Sektöre ilişkin sorunların TOBB’a iletilmesi noktasında önemli bir görev üstlenmiştir” dedi.

Konuşmanın ardından TOBB Sigorta Acenteleri Sektör Meclisi Üyesi ve Meclis Üyemiz  Mehmet ASLAN, TOBB Sigortacılık Müdürü Mevlüt SÖYLEMEZ ve Sigorta Acenteleri İcra Komitesi Başkanı Levent KORKUT sunum ve konuşmalarını gerçekleştirdi.

Sunumların ardından sigorta acentelerinin sorunlarının ve çözüm önerilerinin değerlendirilmesi ile toplantı sona erdi.

 

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ