Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

“Koronavirüs suikast silahı mı”

“Koronavirüs suikast silahı mı”

Balıkesirli Elektronik Mühendisi Cengiz Çetin koronavirüsün ışınlanma deneyiyle dünyaya yayıldığını iddia etmesinin ardından virüsün nasıl mutasyona uğradığıyla ilgili öngörülerini açıkladı. Çetin ışınlanma deneyi sırasında fotonlara yüklenen koronavirüsün kabinde başka bir bakteri veya virüsle genom birleşimi yaparak canavara dönüşmüş olabileceğini ileri sürdü.

Virüsün mutasyona uğramasını 1986 yılı yapımı “Fly” (Sinek) filminin örneğini vererek açıklayan Balıkesirli Elektronik Mühendisi Cengiz Çetin ayrıca koronavirüsün suikast amacıyla da dünyaya yayılma ihtimalinin bulunduğunu iddia etti. Çeçen Komutan Dudayev’e düzenlenen suikast örneğini veren Cengiz Çetin,  virüsün bir suikat aracı olarak da kullanılabilmiş olacağını ileri sürdü. 5 G teknolojisinin virüsün yayılmasında sadece koordinat belirlemede kullanıldığını da belirten Cengiz Çetin, tüm insanları cep telefonlarındaki konumları gerektiğinde kullanmaları yönünde tavsiyelerde bulundu.

“Bir suikast silahı mı yoksa masum bir yayılma mı”

Elektronik Mühendisi Cengiz Çetin koronavirüsün yayılmasının suikast amaçlı mı yoksa masum bir yanlışlık mı olduğuyla ilgili yaptığı açıklamada, “Virüs bir suikast silahı mıydı yoksa masum bir yanlışlıkla yayılmış bulaşıcı bir mikrop muydu? Yaptığım inceleme ve araştırmalardan virüsün ışınlanmayla yayılmış olabileceği öngörüsünde bulunmuştum. Yalnız burada yapılan bir hata vardı. Işınlama esnasında, ışınlama kabinlerinin alıcı sepektörlerinde birtakım koordinat hatalarının yapılmış olabileceği varsayımına vardım. Çünkü aynı anda bütün dünyaya virüs birden yayılıverdi” diye konuştu.

“Telefonlardaki konum özelliğini kapalı tutun”

Koronavirüsün yayılmasında 5 G teknolojisinin etkisinin de bulunduğunu belirterek, “Denizin ortasında aylarca bekleyen gemide virüs vakaları görüldü. Bu gemilerde ne vardı? 5 G anteni vardı. Peki, 5 G anteni bu olayın neresinde? 5 G anteni virüsün yayılmasında kullanılan bir cihaz değildir, 5 G masumdur. 5 G antenlerinin temel görevi koordinat sağlamada kullanılır. Koordinat sağlamaya en güzel örneklerden bir tanesini ben suikast olarak kullanılabileceğini var sayarak 21 Nisan 1996’da Cevher Dudayev telefon konuşması yaparken GPS sinyalleri alınarak nokta tayiniyle havaya uçurulmuştur. Bu virüsü de 5 G antenleri koordinat aracı olarak kullanılmıştır. Dolayısıyla telefonlarımızda komun açık olayına dikkat etmenizi öneririm” ifadelerini kullandı.

“Koronavirüs genom birleşimle canavara dönüşmüş olabilir”

Koronavirüsün mutasyona uğramasını da 1986 yılı yapımlı “Fly” isimli filmden esinlenerek açıklayan Cengiz Çetin şunları söyledi:

“5 G sinyalleri virüsü yollamada kullanılmadı. Sadece koordinat tespit etmede kullanıldı. Virüs bir yerden bir yere nakil olayını ışınlama, transportan deneyiyle yapıldı. Işınlama sistemiyle virüs yollandı. Ama bunda da bir hata yapıldı. Işınlama yapılan kabinde verici seperatörler kabine sadece virüs girmemişti. Başka bakteriler veya virüslerin olabilme ihtimali de yüksekti. Çünkü virüs çok daha tehlikeli hal almaya başladığını görüyoruz ve duyuyoruz. Yüzde 70 daha tehlikeli olduğu haberleri geliyor ve gittikçe de daha da ne olduğu belli olmayan bir takım mutasyonlara uğradığı şeklinde haberler geliyor. Hatta Hollandalı bir bilim insanı “timsaha mı dönüşeceğiz” şeklinde açıklamalar yaptı.  Buna en iyi örnek; 1986 yılı yapımı “Fly” filmini verebilirim. Işınlama kabinine giren bilim insanı kendini test ediyor. Karşı taraftan çıkmadan önce kabinde yanlışlıkla bulunan sineğin genleriyle birleşerek yaratığa dönüşmeye başlamıştır. Evet, bende bu filmden esinlenerek ve yaptığım araştırımalar sonucunda verici, gönderici seperatörlerine covid virüsüyle beraber girmiş olabilme ihtimali olan başka bakteri veya virüslerin genom birleşimi yaparak aynı bir canavara dönüşme ihtimalini tahmin ediyorum. “

“Suikast amacını mı taşıyor”

Yaptığı çalışmalar sonucunda virüsün suikast amacıyla da kullanılmış olabileceğini düşündüğünün altını çeken Cengiz Çetin, “Virüsün aynı zamanda neden ışınlama sisteminde kullanılması suikast silahı olarak kullanılabilme ihtimalini de düşünüyorum. Bir rejim muhalifini, bir devlet başkanını uzaktan bomba ile havaya uçurulsa bütün dünya ayağa kalkar. Ama masum şekilde bir virüsü ışınlama sistemiyle gönderildiğini düşünürsek bu virüs o kişi hastalanarak ölmüş olacaktır. Ama elde olmayan hesaplar sonucu bu virüs yanlış ışınlama ve yanlış konumlama, koordinat verme nedeniyle istenilen hedefe ulaşamadı. 5 G antenlerinin bulunduğu bölgelerde aynı anda virüs ortaya çıktı” dedi.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete