Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

Koray Aydın: “Aşkla, şevkle sonuna kadar götüreceğiz”

Koray Aydın: “Aşkla, şevkle  sonuna kadar götüreceğiz”

İYİ Parti Teşkilat Başkanı Koray Aydın Balıkesir ziyaretinde önemli açıklamalarda bulundu. Aydın, “Başkaları gibi büro siyaseti yapmıyoruz. İl il geziyoruz, bunu aşkla, şevkle sonuna kadar götüreceğiz. Sahadan çıkmayacak bir İYİ Parti olacak” dedi.
Karesi AVM Toplantı Salonu’nda İyi Parti tarafından düzenlenen katılım töreninde konuşan Koray Aydın, ilk seçime en iyi şekilde hazırlanacaklarını ifade etti.
İyi Parti Teşkilat Başkanı Aydın, “Kampanya başladığından beri bizler de her hafta illeri geziyoruz. Üye yapmak en ciddi parti faaliyetidir. Bir kişiyi ikna etmek için döktüğünüz dil, gösterdiğiniz çaba en ciddi parti faaliyetidir. İkna edip üye yaparsanız veri tabanınıza bir kişi daha katılır, onu genişletirsiniz. Üye kaydedemezseniz hiç önemli değil, o insana döktüğünüz dil, onun ve çevresinde farkındalık yaratır.”
Üye sayısını iki ayda 80 binden 213 bine çıkardıklarını belirten Aydın, çalışmalara devam edeceklerini anlattı.
AK Parti’nin teşkilatlanmadaki başarısına değinen Aydın, “Kabul edelim, teşkilatlanmayı bu ülkede yapmış bir parti var; AK Parti. Adamlar kılcal damarlarda geziyorlar, oraya inmeden iktidar olamayız.” ifadelerini kullandı.
Önlerinde iktidar olma fırsatı bulunduğunu dile getiren Aydın, “Üye kampanyası ve mahalle teşkilatlanması bunun için gerekli ve zaruridir çünkü sahadan çıkmayacak bir İYİ Parti olacak. Başkaları gibi büro siyaseti yapmıyoruz. İl il geziyoruz, bunu aşkla, şevkle sonuna kadar götüreceğiz. İYİ Parti’yi iktidar yapana kadar mücadelemizi sürdüreceğiz.” diye konuştu.
Aydın, konuşmasının ardından partiye yeni katılan üyelere rozetlerini taktı.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ