Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

KAYMAKAM SIRMALI: “GELECEK SİZLERİN ELİNDE ŞEKİLLENECEK”

KAYMAKAM SIRMALI: “GELECEK SİZLERİN  ELİNDE ŞEKİLLENECEK”
Reklam

Edremit Kaymakamı Ali Sırmalı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Yusuf Koç, BENGİ Projesi kapsamında Şehit Kadir Altınöz Ortaokulunda okuma etkinliğine katılarak öğrencilerle birlikte kitap okudular. Kaymakam Ali Sırmalı ‘Ülkemizin geleceği size emanet olacak’ sözleriyle seslendiği öğrencilere: “Sevgili öğrenciler, bu ülkenin ve milletimizin geleceği sizlersiniz. Gelecek sizlerin elinde şekillenecek. Bu nedenle  hep birlikte çok çalışmalıyız” dedi.

Öğrencilere, devletimizin sunduğu imkânları en iyi şekilde değerlendirmelisiniz diyen Kaymakam Ali Sırmalı; “Sevgili Öğrenciler, ülkemizin güzel yarınları için derslerinize çok çalışmalı, sanatsal, kültürel faaliyetlere ve spor etkinliklerine katılarak çok yönlü bireyler olmalı, kendinizi her alanda yetiştirip geliştirmelisiniz. Kitap okumak insanın düşünce yapısını, sözcük dağarcığını ve hayal dünyasını geliştirir. İnsana bilgi ve birikim sağlar. Zihnimizin en iyi şekilde gelişmesi için kitap okumak çok önemlidir. Okuduğunuz kitabın verdiği mesajları doğru anlamak da bir o kadar önemli. Bunun için okuma alışkanlığı kazanmalı düzenli bir şekilde çok kitap okumalısınız. Her kitabın ayrı bir rengi ve lezzeti vardır. Okuduğunuz her kitap sizlere ayrı bir haz verir ve farklı değerler katar” dedi.

 

Şehit Kadir Altınöz Ortaokulu Müdürü Mustafa Pala’dan okulun eğitim – öğretim durumu ve BENGİ projesi kapsamında yürütülen çalışmalar  hakkında bilgi alan Edremit Kaymakamı Sırmalı ve Edremit İlçe Milli Eğitim Müdürü Koç, öğretmenlere çalışmalarında başarılar dileyerek okuldan ayrıldılar.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ