Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

KARNE TATİLİNDEN ÖNCE KAR TATİLİ

KARNE TATİLİNDEN ÖNCE KAR TATİLİ

Balıkesir’in Sındırgı, Dursunbey ve Kepsut’un kırsal mahallelerinde etkili olan kar yağışı sonrası kırsal mahallelerde ve taşımalı sistemle eğitim yapılan okullarda  eğitim öğretime bir gün süreyle ara verildi.

Sındırgı Kaymakamlığı’ndan yapılan açıklamada, “Kar yağışı nedeniyle İlçe Hıfzısıhha Kurulu kararı ile 16 Ocak 2019 çarşamba günü ilçemiz kırsal mahallelerimizdeki okullarımızda ve taşıma kapsamındaki öğrencilerimiz için eğitim öğretime bin gün ara verilmiştir.  İlçe Merkezimizdeki okullarımızda eğitim öğretime devam edilecektir. 
Değerli Öğretmenlerimize, Sevgili Öğrencilerimize ve Değerli Velilerimize saygıyla duyurulur”

Dursunbey’de de  taşımalı eğitime ara verildi. Ayrıca 12 kırsal mahallede de  okullar tatil edildi. Dursunbey  Kaymakamlığından yapılan açıklama ise şöyle:

“İlçemizde halen devam eden kar yağışı dolayısıyla 16 Ocak 2019  çarşamba günü  taşımalı öğrencilerimiz için tatil edilmiştir. Ayrıca Akbaşlar, Kavacık, Hamzacık, Süleler, Şabanlar, Odaköy, Mıcırlar, Gökçedağ, Durabeyler, Delice, Selimağa ve Göbül okullarımız tatil edilmiştir. Merkez okullarımız ve adı sayılmayan köy okullarımız eğitim öğretime devam edecektir” 

Sındırgı ve Dursunbey’in ardından bir tatil haberi de Kepsut’tar geldi Kepsut ilçesinin Keçidere, İsaalan, Bükdere ve Serceören ilkokullarında eğitime ara verildiği bildirildi.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete