Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

KARESİ’DE HAŞEREYLE MÜCADELE SÜRÜYOR

KARESİ’DE HAŞEREYLE  MÜCADELE SÜRÜYOR

Karesi Belediyesi haşere ile hızlı ve etkin bir şekilde mücadele hedefiyle başlattığı ilaçlama çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Karesi Belediyesi, vatandaşların ilaçlama konusunda 444 99 10 numaralı Çağrı Merkezi’ne ilettikleri çağrılara da anında cevap vererek çözüm sunuyor.

Karesi Belediyesi ilçede haşere ile mücadele çalışmalarına hızla devam ediyor. Karesi’nin merkez ve kırsal mahallelerinde çalışmalarını sürdüren ekipler, haşerelerin öncelikle bataklık, sazlık ve su kenarları gibi kaynaklarında ilaçlama çalışmalarına devam ediyor. Ekipler larvaların kaynaklarında imhası için çalışmaların yanında yerleşim alanlarındaki haşere ve sineklerin yok edilmesi için mücadele veriyor. 70 mahallede yapılan çalışmalarda insan sağlığına zarar vermeyen biyolojik ilaçları kullanan ekipler, vatandaşların talepleri doğrultusunda da çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlar ilaçlama konusundaki talep ve şikâyetlerini Karesi Belediyesi’nin 444 99 10 numaralı Çağrı Merkezi’ne iletebilecekler.

Karesi Belediye Başkanı Dinçer Orkan, belediye olarak ilaçlama çalışmalarına zamanında başlandığını belirtti. Orkan “Amacımız; bilgi ve teknoloji kullanarak insan ve çevre sağlığını önemseyen anlayışla çalışmalarımızı sürdürmektedir. Vatandaşlarımızın sağlıklı ve huzurlu bir yaz geçirmelerini istiyoruz. Değerlisiniz, çünkü Karesi’desiniz” dedi.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ