Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

KARESİ TEMEL LİSESİ “KASABANIN ALİLERİ’YLE” GELENEĞİ BOZMADI

KARESİ TEMEL LİSESİ  “KASABANIN ALİLERİ’YLE”  GELENEĞİ BOZMADI
Reklam

Balıkesir’in güzide okullarından ÖZEL BALIKESİR KARESİ TEMEL LİSESİ öğrencilerinin sahneye koyduğu Kasabanın Alileri isimli oyun büyük bir beğeni topladı. Gecede konuşan kurucu temsilcisi Ali AYDIN “ 11.’sini düzenlediğimiz, Türkiye’de Özel Öğretim kurumlarına örnek olacak gecemize yoğun katılımınızdan dolayı teşekkür ederim. Kanun gereği Temel Liseler kapanıyor.Bu öğretim yılı sonunda faaliyetimiz daha kapsamlı bir biçimde Anaokulu, İlkokul, Ortaokul, Anadolu Lisesi ve Fen Lisesi olarak BİL-NET Eğitim Kurumları adıyla devam edecek.

Balıkesir Küçük Bostancı mevkiindeki BİL-NET Kampüsümüz inşaatı büyük ölçüde tamamlandı. Balıkesir’imiz Çağdaş,Güvenli,Öğrenci Odaklı sorgulayan öğrencilerin yetişeceği bir öğretim kurumuna kavuşacak. Şu anda öğrencilerimizin ve velilerimizin yoğun ilgisi ile karşı karşıyayız.İlimizdeki öğretim başarısı çıtasının okulumuzla beraber yukarıya taşınacağını biliyoruz.Ciddi,özverili,çağdaş öğretmenlerimiz,her yönüyle tam donanımlı okulumuzda hizmet verecekler.”biçiminde konuştu.

Daha sonra öğretmen Tamer ÇALLIOĞLU yönetiminde Karesi Temel Lisesi Öğrencileri, bir kasabada geçen olayların nüktedan bir dille anlatıldığı “KASABANIN ALİLERİ” isimli 2 perdelik oyunu  heyecanla velilerine sundular. Gece izleyenlerden büyük beğeni ve alkış aldı.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ