Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

KARESİ CHP’NİN 2. ÇALIŞMA BÜROSU 2. SAKARYA’YA

KARESİ CHP’NİN 2. ÇALIŞMA BÜROSU 2. SAKARYA’YA

Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Karesi İlçe Başkanlığı,  “Sokak Sokak Büyüyoruz,İktidara Yürüyoruz” projesinin ikinci ayağında 2. Sakarya Mahallesi’nde Çalışma Bürosu oluşturdu.

Çalışma Bürosu CHP Balıkesir milletvekilleri Ahmet Akın ve Fikret Şahin, İl Başkanı Serkan Sarı,  il başkan adayları Ender Biçki ve Ömür Boyuer’in de katıldığı törenle açıldı.  Açılış kurdelasını CHP Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın’la Akın, Şahin ve Sarı birlikte kesti.  Daha önce de Kocaavşar’da çalışma bürosu açtıklarını anımsatan Başkan Yalçın, “Çalışma Bürosu’nun açılışında emeği geçen ve bugün coşkumuza ortak olan bütün yoldaşlarımıza ve mahalle halkına teşekkür ederiz. Bugün sokaklar yarın ülke bizimle olacak” dedi.

Milletvekili Ahmet Akın, ” CHP Karesi İlçe Başkanlığımızın  tüm halkımıza ulaşmak amacıyla 2.Sakarya mahallesinde oluşturduğu çalışma bürosunun açılışına katıldım. 2.Sakarya mahallemizde ki ilk üyemize de rozetini taktım” mesajını paylaştı.

CHP İl Başkanı Serkan Sarı, “Halkımız ile buluşacağımız bu kapı ile CHP’nin iktidara olan yürüyüşünde bir adım daha ileriye gideceğiz. Emeği geçen, katkı sunan, destek olan herkese teşekkür ederim” dedi.  (balikesir24saat.com)

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ