Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

KAHVECİLER ODASI GELENEĞİ BOZMADI

KAHVECİLER ODASI  GELENEĞİ BOZMADI

Kahveciler Odası bu yılda iftar yemeğini Vicdaniye Kız Kur’an Kursu’nda gerçekleşti. Oda, kursta eğitim gören 300 öğrenciye iftar yemeği verdi.

 

Kahveciler Odası bu yıl da geleneğini sürdürdü. Oda yönetim ve denetim kurulu üyeleri hayatını kaybeden oda başkanları ve yönetim kurulu üyeleri için hatim indirdi, daha sonra Vicdaniye kuran kursu öğrencilerine iftar verdi. Dokuzuncusu gerçekleştirilen iftar yemeği kurs binasında gerçekleşti.

HATİMİ İNDİREN ÖĞRENCİLERDİ

Kurs binasındaki iftar yemeğine Oda Başkanı Bülent Bilir, yönetim kurulu ve denetim kurulu üyeleri ile kurs öğrencileri katıldı. Oda yönetimi, iftar öncesinde vefat eden oda başkanları, yönetim kurulu, denetim kurulu üyeleri ile oda üyelerinin anısına Vicdaniye Kız Kur’an Kursu’nda hatim indirirken, hatim indiren öğrencilere daha sonra iftar yemeği verildi.

DUAYEN BAŞKANI REÇEP ÇELİK

BİR KEZ DAHA HATIRLANDI

İftar programının dokuzuncusunu gerçekleştirdiklerini kaydeden Kahveciler Odası Başkanı Bülent Bilir “Dokuz yıl önce başlattığımız iftar programını sürdürmeye devam ediyoruz. Oda olarak Ramazan ayı içerisinde hayatını kaybetmiş ve aramızdan ayrılan değerli büyüklerimiz için kuran kursunda hatim indiriyoruz, daha sonra da buradaki öğrencilere iftar yemeği veriyoruz. İftar programlarına bu yıl da olduğu gibi her yıl yönetim ve denetim kurulu üyeleri olarak tam kadro katılıyoruz.  Dokuzuncusunu gerçekleştirdiğimiz program artık geleneksel hale geldi. Bundan sonra da önümüzdeki yıllarda da başladığımız bu güzel uygulamaya sürdüreceğiz. Oda olarak bizlere hizmet etmiş oda başkanlarımızı, yönetim kurulu üyelerimizi ve oda üyelerimizi de unutmuyoruz.  Değerli büyüğümüz odamıza uzun yıllar emek vermiş, hizmet etmiş, esnaf teşkilatının unutulmaz ismi duayen Başkanımız Recep Çelik Başkanımızı da bir kez daha hatırladık” dedi.

Vicdaniye Kız Kur’an Kursu yetkilileri de Oda Başkanı Bülent Bilir ve yönetim kurulu ile denetim kurulu üyelerine teşekkür ederek her yıl birlikte iftar açmanın mutluluğunu ifade ettiklerini kaydettiler.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ