Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

“İYİ PARTİ HER GÜN BÜYÜYOR”

“İYİ PARTİ HER GÜN BÜYÜYOR”

İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural, “Bugün 3. yaşını kutlayan partimiz her gün büyüyerek iktidara yaklaştığını göstermektedir. Ortak hedefe kilitlenmiş İYİ ‘ler bugüne kadar uğradıkları iftira ve haksızlıklardan da güçlenerek çıkmışlardır” dedi. Ural, yarın seçim olacakmış gibi çalışacaklarını söyledi.

25 Ekim 2017’de kurulan İYİ Parti 3. kuruluş yılını Balıkesir’de de kutladı. İYİ Parti İl başkanı Özlem Ural, Altıeylül İlçe Başkanı İsmail Özay, Karesi İlçe Başkanı Av. Semih Tunçlu, Susurluk Belediye Başkanı Nurettin Güney, il ve ilçe yönetim kurulu üyeleri ile partililer Atatürk Anıtı’nda buluşup, saygı duruşunda bulundu.
İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural, “Bugün 3. yaşını kutlayan partimiz her gün büyüyerek iktidara yaklaştığını göstermektedir. Ortak hedefe kilitlenmiş İYİ ‘ler bugüne kadar uğradıkları iftira ve haksızlıklardan da güçlenerek çıkmışlardır. Birliğimiz, beraberliğimiz ve yükselişimizin karşısında partimizi yıpratma çabaları neticesiz kalacaktır.” dedi.

YARIN SEÇİM OLACAKMIŞ GİBİ…

Başkan Ural açıklamasında şu görüşlere yer verdi:
“Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener ‘Millet Bizi Çağırıyor’ mottosuyla gerçekleşen kurultayımızda bizlere bir görev verdi, ‘Çalınmadık kapı, sıkılmadık el bırakılmayacak’. Sayın Genel Başkanımız il il, ilçe ilçe gezerken bizlere de düşen Balıkesir’de teşkilatlarımızla çalışmalarımızı hızlandırmak, yarın seçim olacakmış gibi çalışmaktır.
Ülkemizin üzerine bir güneş gibi doğan ve umut olan partimizin üçüncü kuruluş yıldönümü vatanımıza, milletimize hayırlar getirsin.” (balikesir24saat.com)

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ