Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

İVRİNDİ’DE TRAFOLAR RENGARENK OLDU

İVRİNDİ’DE TRAFOLAR  RENGARENK OLDU

İvrindi Belediyesi farkındalık yaratmak, görsel olarak ilçeye renk katmak için ilçe merkezinde bulunan trafoları resimler ile süsledi

İlçe merkezinde farklı noktalarda bulunan trafolar üzerine Önce Vatan Yazısı, Güreşçi figürü, Azerbeycan ve Türk Bayrağı görseli, Yunus Emre, Mevlana, Türk Sinema Sanatçıları görselleri ve çizgi film karakterlerinin resimleri çizildi.

Resimler ile süslenen trafoların yanlarından geçtikçe göze çarpan bir güzelliğe sahip olduklarını dile getiren Başkan Cengiz “İlçe merkezimizde gerçekleştirdiğimiz bu çalışma halkımız tarafından çok beğenildi. Her trafoya hangi görsel çizildiyse trafoya görselin ismini verdik. Yapılan çalışmaların önünde fotoğraf çekilenler, görselin fotoğrafını çekip sosyal medyada paylaşanlar oluyor. Bu alanda yürüttüğümüz çalışmaları cadde ve sokaklarda bulunan duvarlara da yaymak istiyoruz. Bu çalışmaları gerçekleştiren Küçükyenice mahallemizden Ali Sağlam kardeşime emekleri ve kazandırdığı görseller için teşekkür ediyorum. Çocuklarımızın başta olmak üzere halkımızın seveceği bu tür çalışmaları sadece merkezde değil kırsalda da sürdürme hedefindeyiz” dedi.

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ