Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

İVRİNDİ’DE ASFALT YAMA ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ

İVRİNDİ’DE ASFALT YAMA ÇALIŞMALARINA HIZ VERİLDİ

İvrindi Belediyesi Kontrollü Sosyal Hayata Geçiş süreci ile birlikte kırsal mahallelerde sürdürdüğü çalışmalarına hız verdi.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri İvrindi Belediyesi işbirliği ile İvrindi genelinde Asfalt yama çalışmaları yürütüyor.

Havaların ısınması ve çiftçilik faaliyetlerinin en yoğun yaşandığı zaman dilimine giriş yapılmış olması sebebiyle kış aylarında mahalleler arası bozulan asfalt üzerinde yama çalışması yürütüyor.

Belirlenen güzergahlar tamamlanıncaya dek çalışmaların süreceğini dile getiren İvrindi Belediye Başkanı Yusuf Cengiz “ İlçemiz genelinde Pandemi sürecinde ara vermeden sürdürdüğümüz çalışmalarımıza Kontrollü Sosyal Hayata Geçiş ile merkez dahil kırsalda da devam ediyoruz. Çiftçiliğin yoğun yaşandığı, hasat mevsiminin yaklaştığı, mahalleler arası traktör başta olmak üzere araç sirkülasyonunun en fazla olduğu zaman dilimine girdik. Cumhurbaşkanımızın da dediği üzere Yol Hayattır, Yol Medeniyettir. Yol bizler için olmazsa olmazımız. Kışın yağan yağmurlar sebebiyle çöken, bozulan yollarımız, yol kenarında düzenleme ve genişlemeye ihtiyaç duyulan yerlerde Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı ekiplerimizce itina ile tamirat ve düzenleme işlemleri yapılıyor. Belirlediğimiz güzergah haricinde ilerleyen takvimlerde ekstra bir program daha oluşturup ilçe genelinde halledilmedik asfalt sorunu kalmasın istiyoruz, derdimiz hizmet  sevdamız İvrindi“ dedi

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ