Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

İKİNCİ YÜZYILA ÇAĞRI

İKİNCİ YÜZYILA ÇAĞRI

CHP, BALIKESİR’DE “İKİNCİ YÜZYILA ÇAĞRI” BEYANNAMESİNİ TANITMAYA DEVAM EDİYOR

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Balıkesir İl Başkanlığı, şehirdeki Baro ve odaları ziyaret ederek, “İkinci Yüzyıla Çağrı” beyannamesini sundu.

Balıkesir’de farklı kesimlere bir araya gerçekleştiren CHP Balıkesir İl Başkanlığı, sırasıyla Balıkesir Diş Hekimleri Odası, Eczacı Odası ve son olarak da Balıkesir Barosu’nu ziyaret etti.  CHP tarafından hazırlanan “İkinci Yüzyıla Çağrı” beyannamesinin anlatıldığı ziyaretlerde CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı ve il yöneticileri yer aldı. Bir açıklama yaparak ziyaretler hakkında detaylı bilgi veren İl Başkanı Serkan Sarı, “Hedef iktidar” diyerek çalışmalarına devam edeceklerini bildirdi.

“HEDEF İKTİDAR DİYEREK ÇALIŞMALARIMIZI YÜRÜTECEĞİZ”

Açıklamasında ziyaretlerin detayını aktaran İl Başkanı Sarı, “Bugün il yöneticilerimiz ile birlikte önce Diş Hekimleri Odası Başkanımız Burak Saran, daha sonra Eczacı Odası Başkanımız Sertaç Özmen, en son olarak da Baro Başkanımız Erol Kayabay’ı makamlarında ziyaret ettik. Ziyaretlerimiz sırasında Balıkesir ve ülke gündemine ilişkin sohbetler ettik.  Diş Hekimleri ve Eczacı Oda Başkanlarımızla pandemi sürecine ilişkin değerlendirmeler yaparak atılması gereken adımlar ve kendi alanlarındaki eksiklikleri konuştuk. Baro Başkanımız da yeni süreçle beraber baroların nasıl bir yol izleyeceğine dair bizi bilgilendirdi. Kendilerine, partimiz tarafından hazırlanan ‘İkinci Yüzyıla Çağrı’ beyannamemizi takdim ettik. İlerleyen zamanlarda da ziyaretlerimize ve çalışmalarımıza devam ederek şehrimizin farklı kesimleri ve temsilcileriyle bir araya geleceğiz. ‘Hedef İktidar’ diyerek çalışmalarımızı yürüteceğiz.”

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ