Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

İçişleri açıkladı: 81 ilde KURULLAR TOPLANDI

İçişleri açıkladı: 81 ilde  KURULLAR TOPLANDI

İçişleri Bakanlığı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile tüm valiliklerde bugün saat 09.00’da önce il idare kurullarının ardından da pandemi kurullarının toplandığını açıkladı.

Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın talimatı ile tüm valiliklerde bugün saat 09.00’da önce il idare kurulları, ardından pandemi kurulları toplandı.

İçişleri Bakanlığı tarafından yapılan açıklamada, il idare kurullarında, corona virüsü salgını kapsamında alınan tedbirlerin en etkili şekilde uygulanmasının, bugüne kadar alınan tedbirlere vatandaşlara en üst seviyede riayet etmelerinin ve vatandaşların zorunlu haller dışında evlerinden çıkmamalarına sağlanmasına yönelik konuların görüşüldüğü belirtildi.

BAŞTA BÜYÜKŞEHİRLER

Pandemi kurulu toplantısında ise, başta 30 büyükşehir başta olmak üzere sosyal izolasyon ile iller bazında sosyal mesafeyi en üst seviyeye taşıyacak her türlü ilave tedbir karara bağlanarak valilerce vakit kaybetmeksizin uygulanmaya alınacağı toplantı öncesinde ifade edildi.

Öte yandan, Valilerce, illerin özel durumları göz önünde bulundurularak, il pandemi kurulu tarafından alınacak ilave tedbirler gerekli koordinasyonun sağlanması için başta İçişleri Bakanlığı olmak üzere ilgili bakanlıklar ile kamu kurum ve kuruluşları ile ivedilikle paylaşılacağı ve söz konusu toplantıların ilerleyen

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ