Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

HÜRMÜZ AVCI KADIN KOLLARI YÖNETİMİNDE

HÜRMÜZ AVCI KADIN KOLLARI YÖNETİMİNDE

CHP Kadın Kolları Genel Başkanlığı’na Aylin Nazlıaka seçilirken, Balıkesir’den Hürmüz Avcı da Merkez Yönetim Kurulu (MYK) listesinde yer aldı. 

CHP Kadın Kolları’nın 14’ncü Olağan Kurultayı Ankara’da Bilkent Odeon’da gerçekleştirildi.  Kurultayda CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Fatma Köse ve eski milletvekili, Parti Meclisi üyesi Aylin Nazlıaka’nın listeleri yarıştı. Kurultayda 9 kişi ile temsil edilen Balıkesir İl Kadın Kolları delegasyonundan Hürmüz Avcı, Aylin Nazlıaka’nın MYK listesinde 4. sırada yer aldı. Daha önce il yönetimin kurulunda görev alan, Karesi ilçe kongresinde aday olan Avcı seçimi Nazlıaka’nın kazanmasıyla birlikte genel merkez yönetiminde yer aldı.

İLK KUTLAMA SARI’DAN

CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı, seçimin ardından yaptığı açıklamada, ” Kadın Kolları Genel Başkanı seçilen Aylin Nazlıaka’yı kutluyorum, Balıkesir’den kadın mücadelesini temsil etmek üzere MYK üyesi olarak seçilen Hürmüz Avcı ablamı tebrik ediyorum. Çalışmalarında başarılar diliyorum. Balıkesir İl Kadın Kolları Başkanımız Fatma Şener’i,  il yöneticilerimizi ve kurultay delegelerimizi de kutluyorum. Uzun yıllar kadın mücadelesine emek veren Fatma Köse ve yönetim kurulu üyelerine emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum.” dedi.  (balikesir24saat.com)

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete