Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

‘HESAP SORMA ZAMANI’

‘HESAP SORMA ZAMANI’
Reklam

Dernek yöneticileri “Hukuk ve demokrasi içinde, başta Ergenekon Kumpas davasının savcısı konumunda bulunanlardan, Genel Başkanımız Sayın Şener ERUYGUR’a ve kıymetli yöneticilerimize hukuk dışı ve vicdansız uygulamaları yapanlardan, Genel Merkezimize alçakça baskın düzenleyip, arşivlerimizi darmadağın edenlerden, hesap soracağız” dediler.

Türkiye Cumhuriyeti’nin Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK’ün üstün dehasıyla emperyalist projeleri bozması sonucunda kurulduğuna dikkati çeken ADD, “Uluslararası güç odakları; Atatürk Cumhuriyeti’ni ve O’nun ulus devlet modelini kuruluşundan bu güne büyük bir tehdit kabul etmiştir. Bu nedenle, yerli işbirlikçiler eliyle algı operasyonları yaptırılmıştır. Cumhuriyetimiz ve çağdaş değerlerimiz yok edilmek istenmiştir” sözü Ergenekon kumpasına getirdi.

Ergenekon Kumpası’nın ABD güdümlü ve uydurma belgelere dayalı Türkiye Cumhuriyeti’ne ve Atatürk Devrimi’ne karşı kurgulanmış bir senaryo olduğuna dikkati çeken ADD’den yapılan açıklamada şu ifadeler yer aldı:   

Kimi emperyalist işbirlikçileri Ergenekon Kumpası’nı savunmakla kalmamış, savcılığını da üstlenmiştir. Ergenekon Kumpası ile yurtseverler, hukuksuz bir şekilde cezalandırılmış; ölüme sürüklenmiş, hastalanmalarına göz yumulmuş, intihar etmelerine zemin hazırlanmış, insanlık dışı gayri vicdani bir süreç yaşatılmıştır.

12 yıllık kumpas sürecinin sonlanması yaşadıklarımızı unutturamayacaktır. Şimdi hukuk, demokrasi, insan hakları ve adalet adına hesap sorma zamanıdır:

Hukuk ve demokrasi içinde, başta Ergenekon Kumpas davasının savcısı konumunda bulunanlardan, Genel Başkanımız Sayın Şener ERUYGUR’a ve kıymetli yöneticilerimize hukuk dışı ve vicdansız uygulamaları yapanlardan, Genel Merkezimize alçakça baskın düzenleyip, arşivlerimizi darmadağın edenlerden, hesap soracağız.

Sonlanan ya da çöken sıradan bir kumpas değildir. Ergenekon ve benzeri davalarla birlikte ABD merkezli siyasal İslam zihniyeti de çökmüştür. Ulus devlet modeli, laik Cumhuriyet, yani Atatürk Devrimi kazanmıştır.

Kemalist Devrim mücadelemiz aralıksız sürecek, ülkemiz bizlerle aydınlığa çıkacaktır. Hainler için zaman aşımının söz konusu olmadığını ispatlayacağız.

Saygı, sevgi ve inançla…”

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
tanıtım filmi
internet haber