Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

HERŞEY KÖRFEZ İÇİN

HERŞEY KÖRFEZ İÇİN

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Edremit Belediye Başkanı Selman Hasan Arslan’ın ziyaret etti. Hayırlı olsun ziyaretinde karşılıklı birlik ve beraberlik mesajları verildi.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Yücel Yılmaz, Edremit Belediye Başkanı CHP’li Selman Hasan Arslan’ı ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. Beraberinde AK Parti Edremit İlçe Başkanı Yaşar Karabulut, Büyükşehir Belediyesinin daire başkanları ile birlikte Edremit Belediyesi’ni ziyaret etti.

“PROGRAMDA YOKTU AMA!..”

Başkan Selman Hasan Arslan tarafından kapıda karşılanan Yılmaz, yeni dönemin Edremit’e ve Balıkesir’e hayırlı olmasını diledi. Edremit Belediye Başkanı Arslan da programında olmamasına rağmen Yılmaz’ın yaptığı ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti, artık seçimlerin geride kaldığını hizmet zamanı oluğunu ifade etti.

“SİYASİ KİMLİĞİMİZİ BİR KENARA BIRAKTIK”

Başkan Arslan, “Halkımızın tercihi ile sizler Büyükşehir Belediyesi’nde, bizlerde Edremit Belediyemizde göreve geldik. Artık siyasi kimliğimizi bir kenara bıraktık. Hizmet için “neler yapabiliriz” diye karşılıklı görüş alışverişi içerisinde olacağız. Büyükşehir belediyesi olarak sizlerin sorumluluğunda olan konularda, Edremit’in ihtiyacı olan konularda gerekli desteği göstereceğinize inanıyorum” dedi.

YILMAZ: “GEREKLİ HİZMETLERİ YAPACAĞIZ”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da samimi bir şekilde karşılandıklarını ve gösterilen misafirperverlik nedeniyle teşekkür ederek, “İlçelerdeki yatırımlarımızla ilgili bir takvim oluşturacağız ve bu takvime göre sizlerle iletişim halinde birlikte hayata geçireceğiz. Balıkesirimizin her bir köşesine olduğu gibi Edremit ilçemize de hak ettiği gerekli hizmetleri yapacağız” dedi.

ASLAN’A TABLO HEDİYE EDİLDİ

Ziyaretin anısına Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Başkan Arslan’a tablo hediye etti. Ziyarette Büyükşehir ve ilçe belediye meclis üyeleri de hazır bulundu.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ