Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

HEMŞEHRİLERİMİZİN DERTLERİYLE DERTLENMEK ASLİ GÖREVİMİZDİR

HEMŞEHRİLERİMİZİN DERTLERİYLE DERTLENMEK ASLİ GÖREVİMİZDİR
Reklam
Vali Ersin Yazıcı, Burhaniye Sanayi Sitesi esnafını ziyaret etti.
Esnaf ile yakından ilgilenen Vali Yazıcı, site esnafı ile çay içip, sorunlarını dinledi.
Sanayi sitesinin Burhaniye’de önemli bir istihdam alanına sahip olduğunu vurgulayan Vali Yazıcı, sitenin sıkıntılarının giderilmesi için ilgili kurumların işbirliği içerisinde çalışmaları gerektiğini belirterek, Burhaniye Kaymakamı Hüseyin Öner ile birlikte sanayi sitesinde gerçekleştirilen çalışmalar hakkında bilgi aldı.
SANAYİ SİTELERİ ŞEHRİN GELİŞİMİ İÇİN ÇOK ÖNEMLİ
Vali Yazıcı,  Sanayi Sitelerinin şehrin gelişimi için çok önemli olduğunun altını çizerken,  hangi şehrin sanayisi gelişmişse, o şehrin gelişmişlik seviyesinin de yüksek olduğunu, bu anlamda da sanayilerin gelişimini ve daha ileriye taşınması için Valilik olarak gereken desteği vereceklerini söyledi.
KONULARIN TEK TEK TAKİPÇİSİ OLACAĞIM
Vali Yazıcı, ziyarette esnafın soru ve önerilerini dinleyerek, fikir alışverişinde bulundu. Esnafın ilerlemesi, gelişmesi ve sorunlarının giderilerek çözüm bulunması noktasında yanlarında olduklarını belirten Vali Yazıcı, “Vatandaşlarımız ile sürekli iç içeyiz. Bu kapsamda Burhaniye sanayi sitesi esnafımızla bir araya geldik. Esnaflarımızın taleplerini ve isteklerini kendilerinden dinledik. Bana iletilen konuların tek tek takipçisi olacağım. Sorunların çözümü noktasında elimizden ne geliyorsa yapacağız. Vali olarak hemşehrilerimizin dertleriyle dertlenmek onların dertlerine çözüm üretmek bizim asli görevlerimizdendir. Esnaf ve sanatkârlarımızın ülkemiz için ne kadar önemli olduğunun farkındayız.” dedi.
Bu tür ziyaretlerle vatandaşların sorunlarını kendilerinden dinlediğini ifade eden Vali Yazıcı, insanları dinleyerek, onların sorun, talep ve eleştirileriyle daha iyi hizmet verebileceklerini kaydetti.
Sanayi sitesi esnafları ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdi.
Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ