Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

HAYDİ TÜRKİYEM

HAYDİ TÜRKİYEM

Dünyanın en büyük ve en eski sivil toplum kuruluşlarından Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler Federasyonu dünyanın en başarılı 20 gencini listeledi. 20 kişilik listeye, 2016 yılı Yetenek Sizsiniz Türkiye Şampiyonu Müzik Öğretmeni Nuri DAĞDELEN’de girdi.

Balıkesir/Kepsut 125. Yıl Yatılı Bölge Ortaokulunda Müzik Öğretmenliği yapan ve köy çocuklarından kurduğu Hayatın Ritmini Yakala ritim grubunun şefi olan Nuri DAĞDELEN Junior Chamber International (JCI)- Genç Liderler ve Girişimciler Federasyonu tarafından “İnsan Haklarına, Çocuklara ve Dünya Barışına Katkı” kategorisinde geçen Kasım ayında Türkiye’nin En Başarılı Genci seçilmişti. Yetenek Sizsiniz yarışmasında grubuyla 2016 yılının şampiyonu olan ve Millî Eğitim Bakanlığınca “Yılın Öğretmeni” “Ezber Bozan Öğretmen” seçilen Dağdelen, şimdi Dünyanın En Başarılı Genci olma yolunda ilk 20’ye girdi. 128 ülkeden binlerce başvurunun yapıldığı yarışmada ilk 20’ye giren adaylardan halk oylaması sonucu her kategorinin 1.si ve Dünyanın En Başarılı Genci seçilecek.

3-7 Kasım’da Japonya/Yokohama’da düzenlenecek olan 2020 JCI Dünya Kongresi’nde Türkiye’yi temsilen bu prestijli ödülü almak ve Türk Bayrağımızı orada gururla dalgalandırmak için yapılacak olan halk oylamasında ülkemizin desteğini isteyen Dağdelen “Bu ödülü ülkem adına, öğrencilerim adına almak ve Türk Bayrağımızı orada dalgalandırmak için elimden geleni yaptım ve yapmaya da devam edeceğim. Ülkemin desteğine güvenim sonsuzdur. Herkesin oy vermesini bekliyor ve şimdiden herkese çok teşekkür ediyorum” dedi. Oy vermek ücretsiz olup yapmanız gerekenler: https://toyp.jci.cc/ linkini açıp, fotoğrafa tıklayıp (Nuri DAĞDELEN – 8. sıradaki fotoğraf), fotoğrafın hemen altındaki “LIKE” butonuna bastığınızda, like yazısı üzerinde (✔) işareti belirdiğinde oy verilmiş anlamına gelir. Ayrıca Facebook’tan Nuri DAĞDELEN’in hesabını bulup onun paylaşımlarından da linke tıklayabilirsiniz. Oy vermek için son tarih 22 Haziran 2020’dir. Şimdiden herkese sonsuz teşekkürler…”

 

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ