Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

HARİKA HİKAYELER BURADA BAŞLAR

HARİKA HİKAYELER BURADA BAŞLAR

Hayatın her alanında olduğu gibi etkinlikler de dijitalleşme ve değişimle birlikte online ortamlara taşındı. Balıkesir 19 Mayıs Şenlikleri kapsamında online Halk Müziği ve Sanat Müziği yarışması başlıyor. Yarışmacılar Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Merkezleri sosyal medya hesaplarından başvurularını yapacak.

Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü, corona virüsü salgını nedeniyle 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için herkesin evlerinden dijital olarak katılabileceği kutlama programları hazırladı.  Kurtuluş Savaşı’nın başlangıcı olan 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında İl Müdürlüğümüz, online kanallar üzerinden birçok etkinlik gerçekleştirecek. Hayatın her alanında olduğu gibi etkinlikler de dijitalleşme ve değişimle birlikte online ortamlara taşındı.

COVİD-19 pandemisi nedeniyle evden dışarı çıkmadığımız bugünlerde, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımız’da kutlama ve etkinliklerimizin büyük çoğunluğu online olarak gerçekleştirilecek.  İl Müdürlüğümüz 19 Mayıs şenlikleri kapsamında online Halk Müziği ve Sanat Müziği yarışması başlattı.

Gençlik ve Spor İl Müdürümüz Lokman Arıcıoğlu, “19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramımızda yine gençlerimizle birlikte olacağız. Şenliği bu yıl evlerimizde yaşayacağız. Online Halk Müziği ve Sanat Müziği yarışması ile özel performansları dinleme imkanı bulacağız. Gençlerimize yeteneklerini tüm dünyayla paylaşma şansı tanıyan dijital bir platform bir etkinlik hazırladık. Harika hikayeler bir adımla başlar. Yetenekli gençlerimize bu adımı atma fırsatı sunuyoruz. Şimdiden tüm katılımcılarımızı tebrik ediyorum” dedi.

2020 yılı Balıkesir 19 Mayıs Şenlikleri Online Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Arası Ses Yarışmasına yarışmacılar Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ve Gençlik Merkezleri sosyal medya “Twitter, Facebook, Instagram” hesaplarından başvurularını 11 Mayıs tarihine kadar yapabilecek. Online alınacak başvuruların ardından 12 Mayıs’ta dijital ortamda gönderilen seslendirmelerin değerlendirmeleri alanında uzman kişilerden oluşturulan seçili kurul tarafından yapılacak. Yarışma sonunda dereceye girenlere (ilk üç) çeşitli ödüller verilecek.  Yarışma sonuçları seçici kurul üyelerinin değerlendirip dereceye girenlerin belirlenmesinden sonra sosyal medya hesapları üzerinden duyurulacak.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ