Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

HAKLARI ÖDENMEZ

HAKLARI ÖDENMEZ

Temizlik ekibinde çalışanlara baklava ikramı yapan Başkan Avcı “Biz bu işin temsilcisiyiz. Ancak bu işin asıl kahramanları burada. Gecesini gündüzüne katarak bu işin cefasını çeken Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli mesai arkadaşlarımızla bir araya geldik. Bizim sağlığımız için çalışan bu fedakâr insanların hakkını ödeyemeyiz” dedi.

Geçtiğimiz günlerde hafta sonu kısıtlamaları sırasında çalışanlara çay ve simit ikramı yapan Başkan Avcı, bu sefer de gece saatlerinde çalışan görevlilere baklava ikramı yaptı. Çalışanların moral ve motivasyonunu en üst düzeyde tutmaya çalışan Başkan Avcı, benzer uygulamaları ile beğeni topluyor.

Gece saatlerinde sokaklara inerek belediye hizmetlerinde görevli personel ile emniyet hizmetlerinden sorumlu güvenlik güçlerini ziyaret eden Başkan Avcı “Biz bu işin temsilcisiyiz. Ancak bu işin asıl kahramanları burada. Gecesini gündüzüne katarak bu işin cefasını çeken Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli mesai arkadaşlarımızla bir araya geldik. Bizim sağlığımız için çalışan bu fedakâr insanların hakkını ödeyemeyiz. Biz de onların gönlünü alıp yanlarında olduğumuzu hissetmeleri için bu gece buraya gelerek çalışmaları yerinde inceledik. Temizlik İşleri Müdürlüğü’nde görevli arkadaşlarımıza teşekkürü de ayrıca bir borç bilirim. Şehrimizin daha temiz bir sabaha uyanması için canla başla mücadele ettiklerini görmek bizleri mutlu etti. Bu soğuk havada çalışmak gerçekten kolay değil. Biz de bu fedakâr çalışanlarımıza baklava ikramı yaparak gönüllerini almak istedik. Ayrıca sadece temizlik hizmetlerinden sorumlu olan arkadaşlarımıza değil, Altıeylül’ümüz için fedakârca ve büyük bir özveriyle çalışan tüm mesai arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete