Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

HADDİNİ AŞTI!

HADDİNİ AŞTI!
Reklam

Laf cambazı Birol.. Balıkesirspor’u sen al da bir de seni görelim bakalım. Oturduğun yerden ahkâm kesmek kolay

Mustafa Bahçeci’yi Balkes’i ortada bırakıp kaçmakla itham etti. Neler döndüğünün (!) tek tek hesabının verilmesini istedi. Bahçeci’yi nezaket ve terbiye kurallarını hiçe sayar şekilde bir de üstelik hedef gösterdi!

 *BAHÇECİ UYANIK KAYSERİLİ İMİŞ! – Birol Şahin bakın ne diyor: “BALTOK’un da, BALIKESİRSPOR’un da içimizi acıtan halinin hesabını vermesi gereken kişi uyanık Kayserili Mustafa Bahçeci laf cambazlığı ile masum/fedakâr rolüne bürünüp bugüne kadar milyonlarca kaynak sağlamış Büyükşehir Belediyesi’ni hedefe koyuyor.”

AK Partili Büyükşehir Belediye Meclis Üyesi Birol Şahin, Baltok Genel Müdürü ve eski Balıkesirspor Başkanı Mustafa Bahçeci hakkında ağza alınmayacak şekilde ağır ithamlarla eleştirdi.

Balıkesirspor eski Yöneticisi ve Büyükşehir Meclis Üyelerinden Mehmet Birol Şahin haddini aştı.

 

“1.5 yıldır Büyükşehir Belediyesi’nin şirketi BALTOK A.Ş.’nin Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı MUSTAFA BAHÇECİ. Her ay BALTOK’tan 8/10 bin maaş alan Bahçeci…

1.5  yıldır BALIKESİRSPOR Başkanı yine MUSTAFA BAHÇECİ….

BALTOK A.Ş.’nin yaptığı BALTOK KONUTLARI yaklaşık 1 yıldır yapımı durmuş, bir gazete haberinde gördük ki inşaat alanındaki malzemeler perişan, cam çerçeve kırık binalar metruk hale dönüşüyor hızla… Borcun 100 milyona dayandığı konuşuluyor.. Bandırmaspor ile icralık olmak üzere.. Balıkesirsporun durumu ortada, borç, puan silme, transfer yasağı…

Balıkesirsporun resmi geliri dışında bütün harcadığı milyonlar Büyükşehir Belediyesi kaynaklı…

Bu tabloya rağmen Mustafa Bahçeci Balıkesirspor Kongresinde Büyükşehir Belediye Başkanımıza, Valimize, İlçe Belediye Başkanlarımıza laf sokuşturup onları hedef tahtasına oturtuyor… Sonra ‘istifa ettim’ diyerek sessizce ortadan kaybolmaya çalışıyor.. BALTOK’un da BALIKESİRSPOR’un da içimizi acıtan halinin hesabını vermesi gereken kişi uyanık Kayserili Mustafa Bahçeci laf cambazlığı ile masum/fedakâr rolüne bürünüp bu güne kadar milyonlarca kaynak sağlamış Büyükşehir Belediyesi’ni hedefe koyuyor…Ve bu kişi hala Büyükşehir Belediyesi’nin şirketi BALTOK A.Ş.nin Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü…Mustafa Bahçeci önce BALTOK’UN her bir kuruşunun hesabını Balıkesirlilere vermek zorunda… Sonra Balıkesirsporun ile ilgili gerçekleri açıklaması ve her kuruşun hesabını vermesi gerekir…”

Yorum Balıkesir kamuoyunun.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ