Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

GOP’TAKİ 4 TAKSİ DURAĞI YERİ İHALE İLE KİRALANACAK

GOP’TAKİ 4 TAKSİ  DURAĞI YERİ İHALE İLE KİRALANACAK
Reklam

Gazi Osman Paşa Mahallesi Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Hizmet Binası bünyesinde bulunan Hastane giriş tarafındaki durak için 3 araç, Acil tarafındaki durak için 1 araç olmak üzere toplam 4 araçlık yer için Taksi Durağı Yeri kiralama İhalesi yapılacak.

2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 45. maddesi uyarınca Açık Teklif Usulü ile Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi toplantı odasında yapılacak olan ihale 22 Ekim 2019 Salı günü saat 10:30’da. Kiralama süresi 36 ay, yerin bir yıllık tahmini kiralama bedeli 10.080 TL. Geçici teminat ise 2.016 TL.

İstekliler yukarıda belirtilen ihale tarih ve saatine kadar Balıkesir Atatürk Şehir Hastanesi Satınalma Birimine ihale evrak dosyasını kapalı zarfta teslim edecekler veya 2886 sayılı Devlet İhale Kanunu’nun 37. Madde hükümlerine uygun olarak düzenleyecekleri evraklarının iadeli taahhütlü posta yoluyla gönderebilecekler. Teklif sahibi komisyonda hazır bulunmadığı takdirde ihale dosyasının içinde teklif mektubunu sunacak. Bu durumda posta ile gönderilen teklif son ve kesin teklif olarak kabul edilecek. Postada meydana gelebilecek gecikmeler idaremiz tarafından kabul edilmeyecek.

İhale komisyonu ihaleyi yapıp yapmamakta serbest.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ