Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

GOP MUHTARI ŞİNASİ ÇAĞLI’DAN BBB BAŞKANI YÜCEL YILMAZ’A.. DURAK TEŞEKKÜRÜ

GOP MUHTARI ŞİNASİ ÇAĞLI’DAN BBB BAŞKANI YÜCEL YILMAZ’A.. DURAK TEŞEKKÜRÜ

Mahallede 2 durak daha faaliyete geçti. Vatandaş nerede araç bekleyeceğini, araçlar da nerede duracağını bilir oldu.

GOP’ta geçmişten günümüze büyük eksikliği hissedilen otobüs durağı işine el atılmasıyla iki durak birden geçtiğimiz günlerde hizmete açıldı. Büyükşehir Belediyesi’nin katkılarıyla faaliyete geçirilen iki durak nedeniyle başta Başkan Yücel Yılmaz ve ekibi olmak üzere tüm ilgililer de mahallelinin hayır dualarını aldı.

BALIKESİR’İN EN HAREKETLİ YOLU

DEMOKRAT muhabirleri, Gaziosmanpaşa Mahallesi Yakup Şevki Paşa Caddesi Kocaboğan deresi yanında yeni yapılan durakta araç bekleyenlere rastladı. OSB yolu üzerinde bulunan durakta; başta Mahalle Muhtarı Şinasi Çağlı, Organize Sanayi Bölgesi yönüne giden Mithat Usta ve Kabaklı Mahallesi’ne giden Abdi Tuna “durağı yapan Yücel Başkana téşekkür ederiz. Çünkü hareketli yolda nerede bekleyeceğimizi bilmiyorduk!” dediler.

“DURAK İSMİ ‘KOCA BOĞAN DERESİ’ OLSUN”

Muhtar Şinasi Çağlı konu ile ilgili olarak gazetemize verdiği özel mülâkatta “Kocaboğan  deresi mahallemiz icinden geçmektedir. Yanındaki OSB ve Savaştepe yolu yine buradan geçmektedir. Bu durağın yapılması insanların rahatça bir bekleme noktası oldu. Yani bu durak burada tam isabet olmuştur. Bu güzel hizmet için Yücel başkanıma teşekkür ediyorum. Ayrıca Durak isminin ‘Koca Boğan Deresi’ olması da mükemmel olur diyorum. Yine 273. Sokak’taki Arıklarlı  Cami önündeki durağımız yenilendi.

BAKIRCI DA TEŞEKKÜR ETTİ

Mahalle halkından tanınmış sima, renkli vatandaş İsmail Bakırcı da duraklar nedeniyle “Başkana teşekkür ederim. Sağolsun, var olsun” derken Muhtar Çağlı da “2 durağımızı  bizlerin hizmetine sunan Yücel Başkanıma ve Ulaştırma Planlama ve Raylı Sistem Daire Başkanı M. Akif Şencan’a canı gönülden teşekkür eder, başarılı çalışmalarının devamını dilerim” diye konuştu.

Please follow and like us:
Please follow and like us:
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ
gazete