Site rengi

Tasarım

Geniş
Kutulu
Demokrat Gazetesi Balıkesir

GMKA, BALIKESİR’DE BİR ARAYA GELDİ

GMKA, BALIKESİR’DE BİR ARAYA GELDİ
Reklam

Güney Marmara Kalkınma Ajansı (GMKA) Yönetim Kurulu Ağustos Ayı Toplantısı yapıldı.
Güney Marmara Kalkınma Ajansı’nın (GMKA) en üst karar merci olan Yönetim Kurulu olağan toplantısı Balıkesir’in Edremit ilçesinde yapıldı.
GMKA’nın yönetmeliği gereği her yıl değişen Yönetim Kurulu Başkanlığı görevi Vali Ersin Yazıcı’ya geçti.
Balıkesir’in Edremit ilçesinde yapılan toplantıya; Dönem Başkanı Vali Ersin Yazıcı, Başkan Vekili Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Sadık Göğüsgeren, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula ve GMKA Genel Sekreter Vekili Abdullah Güç ile Yönetim Kurulu Üyeleri katıldı.
Toplantının açılışında Vali Ersin Yazıcı yaptığı konuşmada; ev sahibi sıfatıyla GMKA Yönetim Kurulu Üyelerini Balıkesir’de misafir etmekten büyük mutluluk duyduğunu ifade etti.
Vali Yazıcı, toplantının hayırlara vesile olmasını dileyerek, bölgesel kalkınma yolunda bölge paydaşları olarak hep birlikte hareket etmenin, kurumsal bilgi ve tecrübelerin kalkınma paydasında buluşturulmasının, bizleri geleceğe ve bir adım ileriye taşıyacak anahtarlardan biri olduğuna vurgu yaptı.
Vali Ersin Yazıcı’nın konuşmasının ardından gündem maddeleri görüşülerek karara bağlandı.

Please follow and like us:
Facebook
Twitter
BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ